Sponsorlu Bağlantılar

Youtube bildirim sorunu çözümü

99 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu makalemizde Youtube bildirim sorunları çözümü konusunda sizlere destek vermeye çalışacağız. Soru & cevap sayfamızdan gönderilen sorulardan biride Youtube bildirimlerin gelmemesi, gelmiyor olmasıdır.

Bizde bu sorun nasıl çözülür, nasıl düzelir bunu bu yazımızda sizlere adımlarla anlatacağız. Beğendiğiniz bir Youtube kullanıcısı tarafından paylaşılan videolar ve diğer bildirimleri alamadığınız için takip edemiyor olabilirsiniz.

Bu nedenle bildirimleri alabilmek için sizler için aşağıda vereceğimiz çözüm yolları ile bildirimleri açarak çözebiliriz.

YOUTUBE BİLDİRİM HATASI ÇÖZÜMÜ

  • Youtube hesabınıza giriş yapınız.
  • Bildirimlerini alacağınız Youtube kullanıcısının “abone ol” ile kanalda önemli bildirimleri alabilirsiniz.
  • Tüm bildirimler veya önemli bildirimler seçenekleri arasında çan işaretini açtığınızda diğer bildirimleri de almaya başlayacaksınız.

Bunun dışında diğer bildirimler ile alakalı olarak “https://support.google.com/youtube/answer/3382248?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=tr adresi üzerinden detaylara sahip olabilirsiniz

Bu çan işaretine birden fazla bastığınızda çan ikonu değişecektir bu bildirimlerin önemine göre farklılık gösterecektir.

Youtube bildirim izleme sıklığına göre değiştirebilirsiniz. Bu ayarları gerçekleştirdikten sonra bildirimlerin geldiğini göreceksiniz. Bu konumuzda Youtube bildirim sorunları nasıl çözülür konusunda sizlere bilgilendirme yapmaya çalıştık.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından sorunlarınızı bizimle paylaşarak bu problemlere çözüm üretmeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın