Sponsorlu Bağlantılar

Word de tarih ve saat ekleme

765 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Microsoft Office Word de tarih nasıl eklenir, word de saat nasıl eklenir bunu yazımızda sizlere anlatmaya çalışacağız.

Yazılar, makaleler yazmak için kullandığımız Office programında yazılarımızın ne zaman yazıldığını belirtmek veya word de dilekçe yazarken tarih eklemenin gereğini de düşündüğümüz de tarih nasıl eklenir biz bunu word de manuel olarak değil de bir özellik olarak nasıl eklenilir bunu konumuz içinde anlatacağız.

WORD DE TARİH EKLEME

Aşağıda adımlarla tarih ve saat nasıl ekleniyor bunu yazımızda anlatacağız. Aşağıda adımları takip ederek sizde hemen ekleyebilirsiniz.

Ekle menüsünde “tarih ve saat” menüsünü göreceksiniz.

Yukarıda menü de işaretli alanda tarih ve saat yazan kısma dokunun ve aşağıda gibi pencere açılacaktır.

WORD BELGESİNE GÜNCEL SAAT EKLEME

Yukarıda pencere açılacaktır, bu pencerede tarih ve saat formatlarını göreceksiniz. Bu alandan istenilen zaman formatını seçiyoruz ve fare imlecinin olduğu alana ekleme yapabiliriz. Yukarıda ayrıca bir “otomatik olarak güncelleştir” onay penceresi göreceksiniz.

Eğer bunu işaretlerseniz o belgede tarih ve saat güncel olarak değişecektir. Bu nedenle bunu isteğe göre işaretlemesini yapabilirsiniz.

Yukarıda konumuzda word belgesinde tarih ekleme, doc dosyasına saat ekleme konusunda bilgilendirme vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın alt satırında yorumlar kısmından bize sorunlarınızı, hataları, problemlerinizi bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın