Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp fotoğraflar soru işareti var sorunu

1.409 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda whatsapp fotoğraflarda görünen soru işareti konusunda sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Sizlerden gelen sorulardan biride whatsapp fotoğraflar soru işareti çıkıyor hatası veya sorunu olarak diyebiliriz. Bu genelde whatsapp sohbet yedekleme sonrasında yedekleme sonrası farklı bir telefon değişikliği veya aynı telefon markasının farklı bir modeli sonrası görünen bir hata olarak söyleyebiliriz.

Telefonda yüklü olan whatsapp da resimler videolar yedeklendikten sonra eğer telefonlardaki fotoğraflar ve videolar da diğer telefona taşınmadıysa veya silindiyse bu materyaller soru işareti olarak görünme ihtimali vardır.

WHATSAPP FOTOĞRAFLAR SORU İŞARETİ

Soru işareti sorunu iki farklı nedenle oluşabileceğini sizlere şu şekilde anlatalım. Bu sorunun en başta nedeni sohbet yedeğini aldınız farklı bir telefon modeline geçtiniz bu yedek eski telefona göre alındığı için resimlerin görünmemesidir. Sohbet yedeğini geri yüklediğiniz de eski yedek alınan cihaz modeli ile yeni cihazın modeli bir birine uyumsuz olduğunda yaşanabilmektedir.

Diğer bir sorunun kaynağı telefonun galerisinde bu resimlerin olmaması da az muhtemel bir nedenden kaynaklıdır. Yani karşıya yolladığınız resimler, videolar telefon galerisinde olmadığından whatsapp da soru ünlemi olarak görünebilir.

WHATSAPP FOTOĞRAFLAR SORU İŞARETİ ÇÖZÜMÜ VAR MI?

Bununla ilgili olarak herhangi bir çözüm yolu görünmüyor. Bunun için silinen resimleri geri getirme gibi araçlar kullanılarak düzeltilebilir gibi fakat bu da zor ihtimaldir. Bu nedenle soru işareti problemi için kesin bir çözüm yolu yoktur.

TAVSİYE YAZI; WhatsApp yardım ve destek hattı

Sizinde kullandığınız whatsapp uygulaması ile ilgili sorunlarınız, aldığınız hatalar, problemleri bizimle yukarıda destek linki üzerinden iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın