Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell hızlı giriş mesajı gelmiyor

422 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceki konumuzda hızlı giriş nasıl kullanılır bundan bahsetmiştik. Bu konumuzda ise hızlı giriş sorunları arasında ilk sırada olan sms gelmiyor sorunu alakalı olarak bizlere gönderdiğiniz sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Bildiğimiz gibi kişisel erişim noktası olarak kullanılan wifi paylaşım özelliğinde ücretli olarak duyurulduktan sonra hızlı girişi servisini kullananlar için bu özelliği ücretsiz olarak kullanımı sunulmuştur.

Fakat hızlı girişte sms ile giriş yapan kullanıcılar için hızlı giriş sms gelmiyor hataları çıkmaya başlamıştır. Bizde bununla alakalı olarak neler yapabilirsiniz, nasıl çözüm sağlanabilir bununla alakalı olarak aşağıda çözüm yollarını denemek de fayda olacaktır.

TURKCELL HIZLI GİRİŞ MESAJ GELMİYOR

Wifi hotspot kullanımı için telefona mesajın gelmemesinin nedenleri arasında eğer bu hata çok sıklıkla yaşanan bir olaysa Turkcell sunucularından kaynaklı olabileceği gibi bulunduğunuz ortam da telefonun çekiş gücünün olmaması da sebepleri arasındadır.

turkcell hızlı giriş yapamıyorum nedenleri arasında mesajın gelmemesi olasılığın nedenleri arasında bazı kullanıcılar sıklıkla yaşadığı nedenleri turkcell tarafından da bağlantının algılanamaması olarak söyleyebiliriz.

Bu nedenle telefonu uçak moduna alın ve tekrar açınız. Sonrasında tekrar “kişisel erişim noktası” bağlantını açınız ve mesajın gelip gelmediğini kontrol ediniz.

Bu konumuzda hızlı giriş mesaj gelmedi sorunu alakalı çözüm yolu önerisi vermeye çalıştık. Bununla alakalı olarak sizin de yaşadığınız problemleri sayfamızın hemen altında yorumlardan bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın