Sponsorlu Bağlantılar

Windows için en iyi ücretsiz antivirüs yazılımı nedir?

1.323 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Celal

Soru Gönder : Merhaba , Windows işletim sistemi için en iyi ücretsiz antivirüs yazılımı hangisidir ? hangi yazılımı kullanmalıyım ?

Cevap : Merhaba Celal Bey , Windows işletim sistemi için ücretsiz kullanabileceğiniz Antivrüs yazılım programları arasında Microsoft Essential Security kullanabilirsiniz. Bununla birlikte kullanabileceğiniz diğer yazılım programları Avast Free Antivirus programı , Avira , AVG , Kaspersky gibi virüs programlarını kullanabilirsiniz.

EN İYİ TAVSİYE ANTİVİRÜS PROGRAMLARI ÖĞRENMEK İÇİN BURADAN 

Şöyle bir durumu’da göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Bedava  , ücretsiz programlarda reklam içerikleri fazla olacağı için sizi rahatsız edecektir bu durum bazı programlar bilgisayarı yavaşlatacaktır bazıları virüs bulmadan yeteneksiz olacağı için genelde ücretli yazılımların daha iyi olacağını düşünüyorum.

Ücretsiz yazılımlarda satın al butonu sizi sık sık rahatsız edecektir. virüs taraması yapacak silmek için satın al butonu çıkacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın