Sponsorlu Bağlantılar

Spartan web browser nedir & nereden indirilir?

524 views
Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft’un merakla beklenen yeni tarayıcısı Spartan web Browser duyrulması ile Windows 10 işletim sistemlerinde varsayılan tarayıcı olarak gelecektir. Konu başlığımızda yazdığım gibi Spartan Web Browser bir İnternet tarayıcıdır.

İnternet Explorer yerini alacak gibi görünen bu web tarayıcı sıfırdan inşaat edilmiş ve herhangi İE güncellemesi ile oluşmamaktadır. Spartan teknoloji olarak daha hızlı ve güncel olacaktır.Yeni Görünümü ile daha estetik olacak olan spartan görselliği de ön planda tutmaktadır.

spartan web tarayıcı

Kenarsız bir görünüme sahip olan Spartan Tarayıcı , basit grafiklerden oluşmaktadır. Spartan tarayıcıda chrome ve mozilla eklentileri gibi destekleme özelliği’de vardır. Kısaca Spartan hakkında bilgi verdikten sonra Spartan İnternet Tarayıcı Nereden İndirilir bunun hakkında hemen paylaşım link verelim.

İndirme ile ilgili Türk Sitelerinde herhangi bir link olmasa’da biraz araştırmalarına göre aşağıdaki link http://windows.microsoft.com/en-us/windows/preview-microsoft-edge-pc yardım edecektir. Bu link yardımı ile detaylı açıklamalara ve indirmeye ulaşabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın