Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} Windows 10 Yükseltme Simgesi görünmüyor?

531 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 geçmek için ilk önce ön rezerve yapmanız gerekir. Bu işlemi tamamen ücretsiz yapabilirsiniz. Rezervasyon işlemini nasıl yapacaksınız bu konutunu Windows 10 Rezervasyon konusunu inceleye bilirsiniz. Bu konumuzda yükseltme yani rezervasyon yapabilmek için araç çubuğu üzerinde Windows 10 simgesi üzerine tıklamanız gerekecektir.

windows 10 yükseltme

Bu simge görünmüyor ise bir hata ile karşılaşmış olabilirsiniz. Konu başlığında olduğu gibi simge sorunu hatası nasıl çözülür bununla ilgili çözüm yolu arayacağız. Windows 10 Simgesi görünmüyor sorunu için Başlat >> Denetim Masası >> Program Ekle / Kaldır bölümünden Yüklü güncellemeleri görüntüle kısmına giriyoruz. 

Bu bölümde arama bölümüne yazarak ve manuel olarak KB3035583  güncelleme kodunu buluyoruz. üzerine gelerek sağ tuş ile kaldırıyoruz. Bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz. Daha tekrar Güncellemeleri denetle kısmını seçerek bilgisayarımızdaki güncellemeleri görüntülüyoruz ve KB3035583  güncellemesini yüklüyoruz.

Arama Tags & Etiket ;

Windows 10 simge hatası , Windows 10 simge sorunu , Windows 10 Yükseltme ikonu görünmüyor , Windows 10 Simge kayıp oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın