Sponsorlu Bağlantılar

Winamp Ücretsiz İndirmek için yeni bir Adres

418 views
Sponsorlu Bağlantılar

Winamp 1997 yılında yayınlanmış , Bilgisayarlarda Müzik dinlemek , Video ve Klipleri dinlemek için Şarkı ve Radyo dinlemek için geliştirilmiş C / C++ dilinde yazılmış ortam oynatıcısıdır.

Winamp Skin ile bir çok arayüzü deneyimi sağlayan aynı zamanda Winamp plung-in ile eklentiler kurarak Winamp oynatıcısını bireysel istekler doğrultusunda ayarlamanız mümkündür. Bunlardan biride benim daha önceki makalemde winamp’da çalan parçaya göre klavye ışıkların yanıp sönmesidir.

2013 yılında fişi çekilmesi beklenen Winamp , Radionomy firması sayesinde hayata tekrar tutunmuştur. Hemen hemen ilk kurulum yapılan bilgisayarlarda ve sonradan bilgisayara yüklenen winamp programı ile neler yapabilirsiniz bunlardan biraz bahsetmek istiyorum.

winamp

Başta ses dosyaları olan mp3 , midi , wav , mod , aac , m4a , flac ve wma gibi dosyaları oynata bilmektedir. Bununla birlikte codec yüklendiğinde başka ses dosyaları ve videoları’da oynatabilmektedir. Winamp Nullsoft Database engine veritabanı sistemi ile ortam kitaplığı oluşturmayı ve yönetmeyi sağlamaktadır.

Bununla birlikte taşınabilir ortam media oynatıcıları ve flash bellek gibi tak çalıştır desteği vardır. Bununla birlikte İpod senkronize etmeye yarar. Aynı zamanda sınırlı olarak cd yazdırma özelliği’de bulunmaktadır.

Hal böyle olunca Winamp bilgisayarımızda olmazsa olmazlardan bir program ve bilgisayarda olması gereken programlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Bilgisayarımıza ücretsiz olarak indirip yükleyebileceğimiz Winamp programını http://www.winampindir.com/ üzerinden indirebilirsiniz. Aynı zamanda eklentileri’de bulabileceğiniz bu site üzerinden bilgisayarınıza yükleyerek kullanabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

Winamp Bilgisayara yükleme , Winamp indir , Winamp ücretsiz indir , Winamp download , Winamp Nullsoft

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın