Sponsorlu Bağlantılar

Whm paneli nasıl Türkçe yapılır?

531 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceki yazılarımızda whm paket oluşturma ve whm kullanıcı hesabı açma konularını işlemiştik. Bu yazımızda Whm’yi Türkçeleştirme konusunda “nasıl yapılır” konusunda sizler bilgi vermeye çalışacağız.

Cpaneli kontrol etmek için kullanılan Whm arayüzüne girdiğiniz de İngilizce olarak karşılaşabilirsiniz. Bu arayüzü Türkçeleştirmek için aşağıda adımları takip ederek Türkçe yapabiliriz.

Whm ( Webhost Manager ) arayüzüne hosting firmasından satın aldığımızda bize verilen kullanıcı adı ve şifremizle giriş yapıyoruz.

  • Sol panelde TWEAK Settings ayarını bulunuz.
  • System ( Server Local ) ayarına giriyoruz.
  • Türkçe dil paketini buluyoruz.

Bu alandan whm Türkçe yapılmaktadır. Yukarıda whm dil paketi değiştirme bu şekilde değişmektedir. Sizde kendi whm yi Türkçe ye çevirebilir kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bu konumuzda whm nasıl Türkçe yapılır konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bununla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından “nasıl değişir” konusu hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

Tavsiye Yazılar;

Whm yeni kullanıcı ekleme

Whm yeni paket oluşturma

Yukarıda konularımız hakkında ve diğer tüm sorunlarınız için bilgisayarcıya soru sor sayfamızı kullanarak bize iletmek istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın