Sponsorlu Bağlantılar

Whm’de paket oluşturma

448 views
Sponsorlu Bağlantılar

link eklenecek whm kullanıcı

 

 

Merhabalar, daha önceki konularımızda whm’de yeni kullanıcı oluşturma konusunda bilgi aktarmıştık. Bu konumuzda whm sunucusunda kullanıcı oluşturmadan önce whm’de paketi oluşturmak gerektiğini söylemiştik.

Satın aldığınız bir hosting’de cpaneli yönetmek için whm ihtiyaç olduğunu bu işlerle uğraşan arkadaşlar az çok bilir. Cpanele de yönetebilecek bir WHM arayüzü olması gerekmekte bunuda hosting firmalarından kiralama yaptığınız da satın alabilir ve bir whm paketi açmanız gerekmektdir.

Bizde bu yazımızda whm’de yeni paket nasıl açılır? Bunu aşağıda yazımızda sizlere resimli anlatımla anlatacağız.

WHM pakete girmek için hosting firması size giriş bilgilerini verecektir ayrıca whm.siteadi.com adresi üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Whm arayüzünde “paketler” kısmından giriyoruz ve yeni bir paket oluşturmak için diğer adıma geçiyoruz.

Paketler > Bir paket ekle kısmından yeni bir paket açmak, oluşturmak için bu adıma giriyoruz.

Burada boşluk alanları doldurmanız sayısal olarak doldurmanız gerekmektedir. Sınırsız paketlerde “sınırsız” olarak işaretleyebilirsiniz bende görünür yok ama paketlerde sınırsız alanı işaretleyebilir veya kota koyabilirsiniz.

Cpanel teması, özellik listesi ve yerel alanda “Türkçe” olarak ayarlayın “Ekle” butonu ile paketimizi açmış oluyoruz.

Yukarıda whm’de paket açma nasıl yapılır konusunda sizlere destek vermeye çalıştık Bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza soru sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın