Sponsorlu Bağlantılar

Apple kimliği nasıl silinir?

528 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda apple kimlik silme işlemini bu yazımızda sizlere anlatmaya çalışacağız. Bildiğimiz gibi IOS işletim sistemlerinde cihazları kullanabilmek iCloud, iWork, yedekleme, uygulama satın alımlarında ve diğer Apple hizmetlerinde apple kimlik bilgileri gerekmektedir.

Kullanmadığınız Apple ID hesabınızı silmek, kapatmak için bizde bu yazımız Apple kimliği nasıl silinir Bunu aşağıda sizlere “nasıl silinir” konumuzda adım adım anlatacağız.

APPLE HESAP NASIL KAPATILIR?

Apple kimliği kalıcı silmek için yapılması gereken adımlar şu şekilde olacaktır. Bunun için “https://privacy.apple.com/” adresi üzerinden Apple kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapınız.

  • İki faktörlü doğrulamayı geçiniz.
  • Bu adımdan giriş yaptıktan sonra “hesabınızı silin” yazısı altında bulunan “başlayın” butonuna basarak devam ediyoruz.

Apple kimliği silme işlemine devam ediyoruz ve “hesabınızı silin” adımına basıyoruz ve ardından diğer adıma geçiş yapıyoruz.

HESABI SİLMEDEN OKUYUNUZ!

  • iTunes, iBook ve Apple Store satın alınanlara erişemeyeceksiniz.
  • iCloud’da saklanan fotoğraflara, videolarınız ve belgeleriniz kalıcı silinecektir.
  • Apple hesabı silme işlemi sonrasında iMessenge, FaceTime ve iCloud mail mesajlarını alamayacaksınız.

Diğer Apple hesabı kapatma sonrasında alamayacağınız hizmetleri yukarıda sıralı olarak görebilirsiniz.

Apple hesabını silme kesin için son adım “silmeyle alakalı olarak bir neden seçiyoruz” ve ardından Devam butonu hesabı kapatıyoruz.

Unutmayın Apple üyeliği silmek işlemi sonrasında pişmanlık duymamak için fotoğraf ve videoları, notları mutlaka yedeklemeyi unutmayın.

Apple aboneliği nasıl silinir konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorunlarını iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın