Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’da mesajı karşı tarafın silmesini engelleme

2.154 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda farklı bir içerik ile sizlere paylaşım yapacağız. Bu konumuzda Whatsapp’a gelen yeni özelliklerden biri olan whatsapp mesaj silme de her iki taraftan silinmesini önlemek amaçlı olarak nasıl bir tedbir alınır bunun bir önlemi var mı?

Bu tür sorulara cevaplar vermeye çalışacağız. WhatsApp’da karşı taraf yanlış bir mesaj attığında veya siz yanlış mesaj gönderdiğiniz de bunu 7 ( yedi ) dakika içinde geri kaldırıp silebilirsiniz. Fakat bu mesajın silinmesini engellemek mümkün mü?

Whatsapp mesajın silinmesini engelleme

Her iki taratan “herkesten sil” yaptığınız da “Bu mesajı sildiniz.” Bildirimi görebilirsiniz bunu engellemek için ne yapabiliriz.

WhatsApp kullanıcılarına büyük özgürlük tanındığı için bunu engellemenin bir yolu yoktur maalesef Bununla alakalı olarak eğer mesajın silinmesini önlemek amaçlı olarak “mesaj silinmeden” internet bağlantısını kapatınız. İnternet bağlantısını kapattığınız da WhatsApp sunucularında bağlantıyı kesmiş olacaksınız ve o anlık mesajınızın silinmesini engellemiş olacaksın.

Fakat karşı taraf her iki taraftan sil dediğinde siz internete bağlandığınız da tekrar silinebilir. Bu nedenle bu mesajın ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

Bunun dışında diğer bir çözüm yolu “Alıntı Yapma” size gönderilen mesajı bir başkasına alıntı yaparak bir başkasına gönderdiğiniz de silinmesini engellemiş oluyorsunuz.  Bunu deneme yanılma yöntemiyle deneyebilirsiniz.

Whatsapp herkesten sil

Karşı taraftan gelen mesajın silinmesini engellemek için böyle bir yöntem alınmış olabilir. Bu yöntemleri sizde deneme yanılma yöntemi ile çözebilirsiniz. Yanlışla gönderilen mesajı geri almak diğer konumuzu okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

WhatsApp’da mesajı karşı tarafın silmesini engelleme (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın