Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikaye sorunu ve çözümü

4.504 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram hikaye sorunları ve bu sorunlar nasıl çözülür bununla ilgili olarak sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Son aylarda yeni gelen güncellemeler ile instagram stories diğer adıyla instagram hikayeler’de 24 saat süreyle kalıcı durum paylaşımı yapabiliyorsunuz tabi birde hikaye kalmakla kalmıyor bu işler birde bununla alakalı sorunlarla da uğraşıyorsunuz.

Bizde bu konumuzda instagram hikaye sorunları yaşayanlar için bir derleme yaparak bununla alakalı olarak çözüm yollarını sizlere vermeye çalışacağız. Sizde muhtemelen instagram hikayesinde sorun yaşıyorsunuz ve instagram kullanıyorsanız kendi şahsi hesabım olan @admocut takip edebilirsiniz.

Bazı kullanıcılardan gelen hikaye sorunlarını sizler için derlerken arkasından da hemen çözüm üretmeye başlayacağız.

İNSTAGRAM SORUNLARI VE ÇÖZÜMÜ

  • İnstagram hikayesinde öne çıkar butonu bende görünmüyor aynı uygulamada farklı bir hesabımda görünüyor.
  • İnstagramda hikaye çekeceğim sırada ön kamera açılıyordu şimdi açılmıyor
  • Hikayelerde renk efektleri çıkmıyor
  • Profilim herkese açık olmasına rağmen konum etiketlerinde görünmüyor
  • Hikayede resim eklemek isterken galerim görünmüyor resim ekleyemiyorum.
  • Siyah ekran sorunu yaşıyorum
  • İnstagram hikayeleri çaılmıyor
  • İnstagram hikayeleri yüklenmiyor
  • İnstagram canlı yayın hikaye yüklenmiyor
  • Canlı yayında paylaşma sorunu

Yukarıda bazı hikaye’de yaşanan hataları sizler için alıntı yaparak sizde yaşadığınız instagram hikaye hataları, sorunları için tarafımıza gönderebilirsiniz.

Sizde instagram hikaye problemi yaşıyorsanız aşağıda vereceğimiz önerilerimizi, tavsiyelerimizi yerine getirmeniz gerekerek sorunun çözümü sağlayamaya çalışacağız.

İNSTAGRAM HİKAYE HATASI VE ÇÖZÜMÜ

Son zamanlarda instagram da yenilikler, alınan güvenlik önlemleri açıklar nedeniyle sık sık güncellemeler gelmektedir. Bunun için instagram app uygulamasını kullandığınız Android işletim sistemli telefonlarda veya ios işletim sistemli iphone, ipad gibi cihazlarda Google Play Store, Apple Store üzerinden güncelleme yapınız.

Diğer bir sorunun çözümü ise hikayelerde yükleme sorunu, canlı yayına bağlanamama sorunu bu tür sorunlarda internet bağlantı sorunundan kaynaklı olarak kullandığınız mobil internet yada bağlı olduğunuz wifi internetinden kaynaklı olabilir bu nedenle internet ağınızı kontrol ediniz.

Telefon versiyon güncellemesi eski ise yeni gelen instagram güncellemeleri uyumsuz olacağı için Kullandığınız Android ( Samsung, Asus, Htc, Lg ve diğer ) işletim sistemli telefonların, İos ( iphone, ipad ) telefonların işletim sistemleri güncel mi değil mi kontrol ediniz ve eski sürüm kullanıyorsanız güncellemesini yapınız.

Telefonun saat ve tarih ayarlarını kontrol ediniz, Güncel saat dilimini ve tarihi ile değiştirin.

Sorun devam ediyorsa instagram sorun bildir kısmından bir şey çalışmıyor olarak geri bildirim yapınız. Bununla ilgili olarak bizimde kendi sayfamızda diğer sorunlar ve çözümleri için instagram yardım konumuzu okuyarak diğer sorunlar ve çözümlerini okuyabilirsiniz.

Bu konumuzda instagramda hikaye sorunları, instagram hikayede yaşanan hatalar ve bununla alakalı olarak bunların sorunların çözümü hakkında bilgiler vermeye çalıştık.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın