Sponsorlu Bağlantılar

whatsapp’da yanlışlıkla atılan mesajı geri çekme

761 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda WhatsApp son sürümü ( 2.17.71 ) ile gelen “Herkesten Sil” yani yanlışla gönderilen mesajlar nasıl silinir? Bunu anlatmaya çalışacağız.

Yanlışlıkla karşı tarafa gönderdiğiniz WhatsApp iletileri artık karşı tarafa görünmeden silebilirsiniz. Yaygın bir şekilde kullandığımız anlık iletişim uygulaması WhatsApp’da el alışkanlığından doğan veya herhangi bir nedenle yanlış kişiye mesajı gönderebilirsiniz.

Yanlış Kişiye Gönderilen Mesajlar Nasıl Geri Çekilir?

Yanlışla gönderilen mesajı geri çekme işlemi için 7 dakika önemlidir. 7 ( yedi ) dakika içinde her iki taraftan gönderilen mesajı silebilirsiniz. Sildiğiniz bu mesajda “Bu mesajı sildiniz” yazısını göreceksiniz.

Mesajı geri çekme işlemi nasıl olur? Yanlışla gönderdiğiniz mesajı silmek için gönderilen mesajının üzerine basılı tutuyorsunuz “SİL” yazı geldiğiniz de bu özelliği kullanıyoruz. Sil bastığınız da karşınıza iki farklı seçenek çıkacaktır.

WhatsApp mesajı karşı taraftan silmek için “Benden Sil” ve Herkesten Sil” tercihinde herkesten sil dediğiniz de bu mesajı iki taraftan silmiş olacaksınız. Unutmayın yedi dakika içinde silinmeyen bu mesajları artık karşı taraftan silemezsiniz.

Yani kritik yeni dakikalar önemli gibi görünmektedir. Yanlış kişiye gönderilen mesajları artık bu şekilde silebilirsiniz. Bunun için uygulamayı güncellemeniz gerekecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın