Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Yardım / Destek ve Şikayet Hattı

15.454 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Dünyaca ünlü sosyal ağlardan Facebook diğer namı değer adıyla Faysbuk olarak her gün girip çıktığımız resimler, videolar paylaştığımız sevdiğimiz, takip ettiğimiz sayfaları ve diğer Facebook arkadaşlarımızın paylaşımlarını beğendiğimiz sosyal ağda sıkça sorulardan ve Facebook’da yaşanan sorunlar, hatalar için başvuracağımız.

İLGİLİ ARAMALAR

 • Facebook iletişim
 • Facebook Türkiye iletişim numarası
 • Facebook iletişim hattı
 • Facebook iletişim hattı Türkiye
 • Facebook iletişim formu
 • Facebook müşteri hizmetleri mail
 • Facebook müşteri hizmetleri tel no
 • Facebook destek numarası
 • Facebook yardım formu
 • Facebook iletişim bilgileri
 • Facebook Destek Hattı
 • Facebook Yardım Merkezi
 • Facebook Türkiye temsilciliği
 • Facebook şikayet maili
 • Facebook Türkçe Destek

Bu başlıklarla aramalar yapılmaktadır. Bizde bu konuyla alakalı bizde siz takipçilerimiz için bir yazı yazmaya karar verdik. Facebook kullanırken başınıza gelebilecek onlarca problemler vardır bu problemleri çözmek için iletişime geçerek sorunları aşmayı düşünebilirsiniz. Bizde sizlerden gelen sorunları aşağıda derledik ve yaşanan bu problemleri çözmek için facebook iletişim bilgileri vermeye çalışacağız.

FACEBOOKDA SIKLIKLA YAŞANAN SORUNLAR

 • Facebook kayıt sorunları
 • Facebook Giriş sorunları
 • Facebook Şifre { parola } sorunları
 • Facebook Şikayet Etme

Hesabınız başkasının eline geçtiyse ( hesap çalınma )

Facebook fotoğraf, sayfa şikayet etme

Facebook sahte hesapları şikayet etme

Birisi beni taklit ediyor ( sahte, fake hesaplar )

Farklı biri benim e-posta adresimi kullanıyor

İznim olmadan benim ve çocuğumun resmini kullanıyor

Hak ihlali

Yaşı tutmayan çocuğun facebook hesabı var

Gizli şeyleri paylaşıyor

Zorbalık ve Taciz

Kötüye Kullanım

Yukarıda başlıklar altında herhangi birini Şikayet etmek isterseniz bunun için iletişim formu doldurmak gerekecektir.

https://www.facebook.com/help/contact/274459462613911”  adresi üzerinden bu şikayet türüne göre geri bildirim yapabilirsiniz.

Facebook müşteri destek numarası olarak herhangi bir iletişim numarası kullanmaktadır. Bunun yerine tamamen dolduracağınız iletişim formu üzerinden tüm isteklerinizi, şikayetleri bildirebilirsiniz.

Facebookda yaşanan herhangi bir sorunu çözmek için telefon numarasına ihtiyaç duymadan iletişim kanalından çözüm sağlayabilirsiniz.

https://www.facebook.com/help/1075368719167893/?helpref=hc_fnav”  adresi üzerinden herhangi bir sorunu düzeltmek için adımları takip edebilirsiniz.

FACEBOOK GİRİŞ SORUNLARI

Facebook’a giriş sorunu yaşıyorsanız herhangi bir problemle karşılaştığınız da bu sorunu çözmek için “https://www.facebook.com/help/contact/357439354283890  adresi üzerinden facebook ile iletişime geçebilirsiniz.

Giriş sorununda iletişim e-posta adresini yazarak sorunun için açıklama yaparak birde görsel bir resim ekleyerek sorunu çözmeye çalışabilirsiniz.

Facebook çağrı merkezi veya Facebook destek hattı numarası bulunmadığı için tüm sorunları Facebook Yardım Merkezi üzerinden çözüm sağlayacağız.

Bunun dışında Facebook e-posta adresleri olarak iletişim kurmak için bunları kullanabilirsiniz.

FACEBOOK İLETİŞİM MAİL ADRESLERİ

Hesap Kapatma Sorunları : “disabled@facebook.com

Genel Sorunlar : “info@facebook.com”

Güvenlik Sorunları : “privacy@facebook.com

Facebook Yardım : “help@corp.facebook.com

Yukarıda iletişim adresini kullanarak sorunları çözmeye çalışabilirsiniz. Facebook’da akıllı telefonlardan Android ve İOS telefon ( iphone ) ve tablet ( ipad ) üzerinden de bu işlemleri yapabileceğiniz gibi masaüstü ( desktop ) bilgisayarlardan da sorunun çözümünü sağlayabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz bilgiler dışında “Facebook Yardım Merkezi” ana sayfası üzerinden “https://www.facebook.com/help/ yaşanabilecek tüm sorun, hata, problem, reklam, destek, şikayet ve yardım alabileceğiniz konuları bu başlık altında toplandığı için bu alandan başvuru yapabilirsiniz.

Türkiye iletişim numarası olarak bir çok sitelerde verilen numaralar ücretli yardım olarak karşınıza çıkabileceğini unutmayınız. Sizinde ulaşmak istediğiniz ve yardım almak istediğiniz konuları sayfamızın hemen altında yorumlar kısmına sorularınızı göndererek ücretsiz olarak yardım edebileceğimizi unutmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Facebook Yardım / Destek ve Şikayet Hattı (18 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Kullanıcı adımı değiştirdim incelemeye alındı açamıyorum bir çare bulun yada ulaşın

    • Merhabalar, geçmiş olsun çalıntı hesaplar için “https://www.facebook.com/help/131719720300233?helpref=faq_content” adresi üzerinden ayrıntılı desteğe bilgiye sahip olabilirsiniz.

 2. Hesabım calindi.bir sürü fotoğrafim var hepsi kilitliydi şuan görünüyor . Hiç bir çözüm bulamıyorum şikayet ettiriyorum arkadaşlarıma ama hala kapanmadi yardım lütfen

  • Merhaba Aslı hanım, öncelikle geçmiş olsun başkasının eline geçen hesaplar için “https://www.facebook.com/help/131719720300233?helpref=faq_content” adresi üzerinden Facebook çalınan hesaplar konusunda ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 3. Ya ben facebook giriş yapamıyorum hep hat veryor yok internet bağlantısı kontor edin diyor yardım edin lütfen

 4. Ya ben facebooka giriş yapmıyorum hep hata veriyor internet bağlantısı kontrol edin dyor uardım edin

 5. merhaba benim 2013 te açtığım bir fecebook hesabım var fakat şifresini ve eski numaram iptal olduğu için hiçbir şekilde hesabıma erişemiyorum lütfen yardım edermisiniz eski fecebook esabımı nasıl dondura bilirim ne olur yardım edin evliliğim bozuluyor eski esap yüzünden

 6. Merhaba facebook hesabım aramalara kapali oldugu halde yinede ismimi aratıp bulanlar oluyor ve rahatsız ediliyorum lütfen yardimci olurmusunuz.

 7. Merhaba, facebooka kodmatik kod yüzünden giriş yapamıyorum. Telefon numarama kod gelmiyor. Facebookun mail adreslerinde bi sorun var maillerim yollanmiyor. Yardımcı olur musunuz.

 8. Merhaba kodmatik telefonuma gelmiyor ,geçen sene ağustos ayından beri hesabına giremiyorum. Instagram hesabim a giriyorum ama facebook a kodmatikten dolayı girilmiyor. Kod tarafıma ne mail ne telefon yoluyla ulaşmıyor. Kaç kere mail attım dönüş sağlanması yardımcı olur musunuz

 9. Merhaba ben bir baglandıgı tıkladım hesabım calıntı telefon numarası tek kayıtlıydı degiştirdiler nasıl hesapimi geri alabilir miyim

 10. Meraba benim hesabım kapatıldı ve suan incelemede diyor yaklaşık bir ay oldu kimlik fotosu da attim bütün herseyim fecebok uzeriney di hepsi şuan gitti yardımcı olun Allah rızası ivin

 11. Bu messenger rehber kısmındaki kayıtlı kişilerin telefon numaraları var ve ben bu numaraları telefonuma reheberi kayıt etmek istiyorum ama 570 kişi var ben bu kişileri yopluca nasıl kayıt edebilirim acil ama gerçekten bunu öğrenmem lazım acil

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın