Sponsorlu Bağlantılar

whatsapp link oluşturma

1.621 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda sizlere dünyaca ünlü en çok kullanılan popüler uygulamalardan biri olan Whatsapp link nasıl oluşturulur konusunda bilgilendirme yapacağız.

Konumuza başlamadan önce whatsapp link nedir bununla ilgili bilgi verdikten sonra whatsapp link oluşturma hakkında siz takipçilerimize bilgi aktaracağız.

WHATSAPP LİNK NEDİR

Gruplara davet amaçlı olarak kullanılmaya başlanan bu özellikte yöneticisi olduğunuz grupların link adresini davet amaçlı olarak kullanmak üzere oluşturulmuş linklerdir.

Whatsapp da ekli bir arkadaşınızı gruba davet etmek amaçlı olarak kullanılan linke Whatsapp link adı verilmektedir.

Bu link adresi ile “grup davet bağlantısı” adı verilmektedir. Aynı zamanda bağlantı link adresi, qr kodu ile davet edilmektedir.

WHATSAPP DAVET LİNKİ OLUŞTURMA

Mevcut sahip olduğunuz gruba katılımcı eklemek için link oluşturma işlemi aslında oldukça basittir. Bunun için yapmanız gereken adımları aşağıda vereceğiz.

  • Yönettiğiniz grubun bilgilerine giriniz.
  • + katılımcı ekle
  • Grubu davet bağlantısı

Bu adımlarla grup davet bağlantısı “grup davet bağlantısı” katılma için bağlantı adresini buradan bulabilirsiniz.

  • Bağlantı paylaş
  • Bağlantıyı kopyala
  • QR kodu
  • Bağlantıyı iptal et

Yukarıda adımlarla link oluşturma Whatsapp adımlarına girdiniz de WhatsApp url adresini diğer sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Tavsiye Yazı: instagram profiline whatsapp linki ekleme

Bağlantıyı kopyalamak suretiyle diğer kullanıcılara whatsapp üzerinden atarak davet gönderebilirsiniz. Bunun dışında oluşturduğunuz grup daveti için QR KODU ile sosyal ağlarda paylaşım yaparak grup etkinliğinizi artırabilirsiniz.

Yukarıda adımlarda whatsapp url oluşturma konusunda bilgilendirmeye çalıştık. Bu konumuz olan whatsapp link oluşturma konusunda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bize ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın