Sponsorlu Bağlantılar

Vaillant Kombi Bakım Kampanyası Başladı

510 views
Sponsorlu Bağlantılar

Vaillant Servisi  “https://www.turkiyevaillantservisi.com/” alanında uzman teknik kadrosu ve deneyimli çağrı merkezi çalışanlarıyla siz kombi ve klima kullanıcılarına günün her saati kesintisiz hizmet sağlayarak sorunlarınızdan bir an önce kurtulmanızı sağlar. 7/24 hizmet verebilen çağrı merkezimiz gelen servis taleplerini en iyi şekilde karşılayarak sizlerin en kısa sürede kombinizi yeniden sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Firmamız tarafından değişimi gerçekleşen parça 1 yıl süresince ”ONARIM GARANTİ” lidir. Vaillant Klimanın Isıtmaması ya da Vaillant kombi sorunlarında bizlerden en iyi şekilde destek alabilirsiniz. Onarım sonrası bir yıl içinde aynı arızanın tekrarlaması durumunda sizden ücret talep edilmemektedir.

vaillant bakım

Vaillant Servis her zaman siz müşterilerinin önceliğini düşünerek ona göre hareket edip istek ve taleplerinizi karşılamak için kendini yenileyerek hizmetlerini sürdürmektedir. Vaillant Servis olarak siz kombi kullanıcılarını memnun edecek yeni bir kampanyayla sizleri buluşturmak istedik. Kampanyamızdan kısaca bahsedelim; Bildiğiniz gibi kombi bakımı yaptırmak kimi zaman maliyet olarak yüksek geldiği için siz kombi kullanıcıları tarafından hep ertelenen bir uygulamadır. Bizlerde kombi teknik servisi olarak;  gaz alarm cihazı taktırmak istediğiniz takdirde kombi bakımını sizlere bedelsiz yapıyoruz. Ayrıca tesisat temizliği + bakım olarak da başvurmanız halinde yine kombi bakımı ücreti sizlerden talep edilmeyecek. Diğer bir seçenek ise toplu bakım kampanyamızdan yararlanmak isteyen kombi kullanıcıları oturdukları bina sakinleriyle veya tanıdıklarıyla birleşerek servisimize başvurmaları halinde; 5 ve 10 arası kombilerde %30 10 ve 50 arası bakımlarda %35, 50 kombi üzeri bakımlarda ise %40 oranında indirimlerimiz söz konusu. Vip servis hizmetimiz ile kullanıcılar iki servis bedeli ödemek şartıyla 6 saat içerisinde servisimizden tekrar yararlanabilecek. ve 3 sene içerisinde kullanıcılarımız olası bir sorun ile karşılaştıkları takdir de ikinci bir servis ücreti alınmayacak. Firmamız tarafından 1 kereye mahsus bir uygulamadır.

Kampanyalarımızı takip etmek ve merak ettiklerinizi öğrenmek içinwww.turkiyevaillantservisi.com“https://www.turkiyevaillantservisi.com/”adresinden de bizlere ulaşabilirsiniz. Vaillant Çağrı Merkezimizi arayarak da kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi alabilir, kombi ve klimalarınızla ilgili arıza durumu yaşıyorsanız kayıt bırakabilir, hızlı ve garantili servis imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın