Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram’da Direct mesajlar kendiliğinden siliniyor?

Sponsorlu Bağlantılar

instagram da attığım mesajlar kendiliğinden siliniyor daha önce attığım mesajlar ve yeni attığım mesajlar’da bu sürekli tekrarlıyor bu soru takipçimiz tarafından gönderilen bir sorudur. İnstagram’da kullanıcılara Dm yani  direct atılan mesajlar arkadaşınız yani takip veya takipçi iseniz mesajı görebiliyorsunuz fakat değil iseniz , iletişimi kabul etmeniz gerekecektir.

Bununla birlikte bir çok sorunu’da birlikte getirmiştir. Bu sorunlardan biride direct mesaj silinme hatasıdır. Bu hata aslında instagram server yani sunucu tarafından kaynaklı olacaktır. Çünkü bununla ilgili olarak herhangi bir sorun çözümü görünmüyor engellendiğiniz bir kişinin mesajı mı siliniyor yoksa normal olarak gönderdiğiniz mesajlar mı siliniyor ?

İnstagram tarafında sorun bildir bölümünü kullanarak bu şikayeti bildirebilirsiniz.

Profil Ayarı > Sorun Bildir > Bir şey çalışmıyor  kısıma almış olduğunuz hata ve sorunları yazarak sorunun cevabını almaya çalışınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar ,
Bu Benim Kişisel Blog Sayfam’dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram’da Direct mesajlar kendiliğinden siliniyor? (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ben directde bana gelen mesajları göremiyorum, yani geliyo sayisini gösteriyor ama girince hiç bi şey olmuyor, yardimci ola bilir misiniz?

  2. Benimde bir kişiye attığım msj siliniyor karsı tarafa gitmiyor msj aynı şekilde onunda bana attığı msj gelmiyor neden olabilr yardımmm

    • aynısı bugun bende de oldu araştırdım ama bulamadım sanırım yeni bi özellik bu hiçbir şekilde ulaşamıyorum şuan

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın