Sponsorlu Bağlantılar

Uygun Bütçeler ile Bayilik Veren Firmalar

418 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kendi işinizi kurmak mı istiyorsunuz ? Düşük Bütçeler ile Çok Kar yapacağınız iş yapmak mı istiyorsunuz ? bu düşünceler ile bir arayış içine girdiniz hangi bütçe ile ne kadar iş yapabilirim , karı nedir ? hangi iş daha çok kazanç sağlar , hangi işleri yapabilirim gibi aklınıza bir çok soru gelebilir. Bu düşünceler sizi hemen Franchising (Frençayzing) kelimesini aklınıza getirebilir veya istişare ettiğiniz kişiler bu işi tavsiye edebilir.

Franchising Nedir ?

Bir sözleşmeye dayalı olarak direkt bütünleşmiş ve Marka imtiyaz hakkına sahip kişiler ile belirlenmiş süre , koşul şartlar ile yatırımcıların markasını kullanmaktır.

Bunun kısa bir açıklamasını’da yaptık’dan sonra peki ne yapabiliriz ? Bunun için size tavsiye edeceğim Bayilik veren Firmalar  “http://www.isustunde.com/” üzerine araştırmalar yapan bir web sitesi olan isustunde.com hakkında bilgi vereyim dedim.

isustunde.com size İş kurma rehberi , İş Fikirleri , Girişimcilik , Bayilik ve Franchising ve Bilgi bankası olarak hizmet vermektedir.

Nasıl bir iş kurabilirim gibi size iş fikirleri konusunda yardımcı olan bu site , umduğunuzu bulabileceğiniz bir site diyebilirim.

Son zamanlarda en popüler Franchising bayiliklerinden biride cafe veya çiğ köfte işi’dir diyebiliriz. Bunun için geniş yelpazeler ile  çiğköfte bayiliği veren firmalar  “http://www.isustunde.com/cigkofte-bayilikleri/” hakkında size detaylı olarak bilgiler sunan isustunde.com sitesi size yardımcı olacaktır.

Onlarca çiğ köfte firmasını ve bu firmalar hakkında detaylı firmaları bulabileceğiniz ve size destek olarak site yöneticilerin’den yardımda alabilirsiniz. Kaynak : isustunde.com

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın