Sponsorlu Bağlantılar

Kendiliğin’den tarayıcı’da yer imi ekler mi?

704 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Esra Nur

Soru Gönder ; merhabalar size soracağım bu soru hayat memat meselesidir…bilgisayarda yer imleri bölümüne kendi isteğimizin dışında yer imi eklenmesi yapılması mümkün mu dur?  bilgisayarım’da sistem geçmişini geri yükledim ve yer imlerinde benim kaydetmediğim bir yer imi ile karşılaştım. virüs vb yollarla böyle bir şey olması yani yer imlerine istem dışı ekleme yapılıyor mu. umarım anlatabilmişimdır bu çok önemli bir konu benim için. cevaplarsanız minnettar kalacağım saygılar iyi çalışmalar dilerim…

yer işareti eklendi!

Cevap : Merhabalar , yer imi ekleme , istem dışı yanlış tuşlara basıldığında ekleye bilir . Ctrl + D tuşu gibi veya girdiğiniz sitelerde bir eklenti varsa , bu siteyi yer imlerine ekle gibi yanlışlıkla oraya bastığınızda yer işaretlerine ekleye bilir. ama kendi kendine bir virüs gibi eklemez.virüslü eklemesi için tarayıcı ana motorlarını veya sizi başka bir siteye yönlendirmeler yapılabilir oda sizin herhangi bir program kurduğunuzda oluşa bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın