Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe Winamp İndir

1.165 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar’da olmazsa olmazlardan sayılan müzik , video , klip oynatıcısı programlarından sayılan Winamp , bundan yıllar önce 1997 yıllarına dayanan bir geçmişi vardır. Winamp bir ara duraklama zamanına girdi ve az kalsın fişi çekilecekken , Radionomy sayesinde yeniden hayat buldu.

Winamp açık kaynaklı bir program olarak kullanabileceğiniz , plug-in ile bir çok eklentiler kurarak kullanabileceğiniz , Skin yani arayüzü ile bilgisayarınıza görsellikler katmaktadır. Winamp ile kullanabileceğiniz bazı dosya formatları olarak başta mp3 , wav , midi , mod olmak üzere aac , m4a , flac gibi müzik dosya uzantılarını codec kullanmadan kullanabilirsiniz , bununla birlikte codec yükleyerek winamp çalma dosya uzantılarını genişletebilirsiniz.

Taşınabilir Aygıt desteği olan Winamp ile bilgisayarınıza hemen ve Türkçe Winamp indirip bilgisayarınızda olmazsa olmazlar arasına katabilirsiniz.

winamp logo

Aynı zamanda Winamp ile İnternet üzerinden Radio dinleyebilirsiniz. Bunun için radio link adresini Winamp Url kısmına yapıştırmanız yeterlidir. Winamp özelliklerinin biride Müzik galeriniz’den hoşunuza giden şarkı parçalarını Çalma Listesi halinde dinleme özelliği’de mevcuttur.

Winamp Nullsoft geliştirdiği veri tabanı ile ortam kitapçığı oluşturmayı ve yönetmeyi sağlamaktadır. Artık bu kadar eski ve nostaljik programı tanıttık’dan sonra bu programı bilgisayarınıza yüklemenin zamanı gelmedi mi??

Winamp Nullsoft Türkçe İndirmek için “http://www.winampindir.gen.tr” adresini kullanabilirsiniz. Winamp yüklemek ve aynı zamanda Winamp Logo bulabileceğiniz bir site olarak’da kullanabilirsiniz. Winamp Programı mutlaka bilgisayarınıza olması gereken bir müzik oynatıcı programı olarak yerini alması gerekmektedir.

Arama Tags & Etiket ;

Winamp indir , Winamp yükle , Winamp Türkçe indir , Winamp nullsoft indir , Winamp Logo Resimleri

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın