Sponsorlu Bağlantılar

TS-EN 15085-2 & EN-1090-1 & ISO 3834 Belgelendirme Firması

865 views
Sponsorlu Bağlantılar

Alman Kaynak Cemiyetinin Türkiye ayağı olan ve Belge olarak TS-EN 15085-2 , EN-1090-1 ve ISO 3834 yetkilendirme belgesi vermeye yetkili olan GSI SLV-TR Kaynak Teknolojisi Firması ile bu belgelere sahip olabilirsiniz. Kısaca bu belgelerin açıklamasını yapacak olursak..

>>> Belgelendirme Programı Sizde Katılabilirsiniz Buradan <<< 

TS-EN 15085-2 Yetkilendirme Belgesi ;

Demiryolu araçları ve bunlara ait bileşenlerin ve hizmetlerinin Avrupa Birliğine satılabilmesi – ihraç edilebilmesi için ve bu alanda çalışması için gerekli olan bir belgedir.

Bu Belgenin olması ile dünyaca ünlü firmaların bu belgelere sahip firmalar ile iş bağlantıları yapmaktadır bu belgeye sahip olmanız ile birlikte iş ağınız dahada gelişecektir.

iş ilanları

EN-1090-1 Çelik Yapı Uygulamaları ;

Çelik ve Alüminyum yapıların ve yapı elemanlarının üretimi ve CE işaretinin olması için gerekli bir uygulamadır. CE ile işaretlenmesi Türkçe anlamı ile Fransızca kelime olarak Avrupa uyumluluk anlamına gelmektedir. Yani bu CE işareti ile üretimlerinizi Avrupa birliğine pazarlama olanağınız vardır.

CE İşaretinin olması için ise EN 1090-1 Belgesine sahip olmanız gerekmektedir. Bunun için ise işinde uzman Kuruluş olan GSI SLV-TR Firması size destek verecektir.

ISO 3834 Belgelendirme ;

Metalik Malzemelerin Ergitme kaynağı için gerekli bir belge türüdür. Bu Belgelere sahip olmak ve sizinle müşteri odaklı destek veren şirketimiz eğitim ve seminerler vererek personel bilgilendirmesi de yapmaktadır. Bunun daha detaylı iletişim için www.gsi.com.tr adresi üzerinde uzman kadro yardımı alabilirsiniz. Firmanıza Değer Katmak için Hemen siteyi ziyaret ediniz.

Arama Tags & Etiket ;

EN 15085-2 belgesi nasıl alınır , EN-1090-1 belgesi için başvuru , ISO 3834 yetkilendirme belgesi alma , Yetkilendirme belgesi nasıl başvurulur , Kaynak Mühendisliği , en 1090-1 belgesi , ts en 15085-2 belgesi ,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın