Sponsorlu Bağlantılar

Çocuklarımıza iyi bir gelecek için Evyap Okulları

651 views
Sponsorlu Bağlantılar

Çocuklarımız onlar Türkiye ve Bizim Geleceğimiz , onlara iyi gelecek amacıyla yetiştirmek için üzerinde titreriz. Güzel okullarda okutmak güzel bir gelecek hazırlamayı hepimiz mutlaka isteriz. Bunun için Çocuklarımızı Özel okullarda , kolejlerde okutmayı hepimiz arzulamaktayız.

Özel Mürüvvet Evyap Okulları da bu siz velilere çocuklarınızın iyi yetişmesi için hizmet vermektedir. Anaokulu , İlkokul , Ortaokul , Evyap Koleji , Fen Lisesi ile çocuklarımızın yetişmesi üzerine iyi bir eğitim vermektedir.

mürüvvet evyap okulları reklam

Bilgisayar Laboratuvarı , Fizik-Kimya-Biyoloji Laboratuvarları , Spor Salonları , Sosyal Bilgiler Bölümü , Görsel Sanatlar Atölyesi , Müzik Odası , Kütüphane ve Okuma Salonu , Mini Cep Sineması ile öğrencilere hem eğlenerek hemde öğreterek bilgilerini pekiştirecek ve başarının sırrını çözmüş olacaklardır.

1927 yılından bu tarafa hizmet veren Özel Mürüvvet Evyap Okulları , Türkiye’de eğitim çıtasını yükseltmek için eğitim kurumu oluşturmaya karar vermiştir. Vatanına , Milletine , Bayrağına ve Atatürk ilke ve inkılaplarını benimseyen öğrenciler yetiştirmektedir.

Özel Okulumuzda , Güvenlik , Yemekhane, Sağlık ve Temizlik Hizmetleri , Ulaşım ve Servis Hizmetleri’de verilmektedir. Detaylı Bilgi almak için evyapokullari.k12.tr adresi üzerinden detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

özel kolejler istanbul , istanbul özel okullar , istanbul sarıyer , özel ilkokul , özel anaokulu

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın