Sponsorlu Bağlantılar

TikTok profil resim boyutu

4.468 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, son ayların popüler uygulamalarından biri olan ve video paylaşım uygulaması platformu TikTok uygulamasında bazen profil fotoğrafı yüklemekte zorluk çeken TikTok kullanıcıları tarafından profil fotoğraf boyutu nedir? Bununla ilgili sorular gelmektedir.

Bizimde bu konumuzda tiktok profil fotoğraf boyutu nedir, ne olmalıdır bununla ilgili olarak sorulara bu yazımızda cevap vermeye çalışacağız.

TİKTOK PROFİLİNDEKİ RESİM ÖLÇÜTÜ

Tiktok profiline yüklenecek profil fotoğrafının ölçüsü ne olmalıdır, hangi ölçülerde tavsiye edilmektedir. Profil resmi yüklerken yüklenen resmi boyutu 745 x 748 piksel olarak ayarladığınız da resmin net çıkması mümkündür.

Telefonun galerisinden yüklediğiniz profil fotoğrafını bilgisayar üzerinde paint programı ile düzenlediğinizde tam oturacak ve soluk çıkmayacaktır.

PAİNT İLE RESİM ÖLÇEKLENDİRME

Ayrıca konumuzu okuyarak resimlerini ölçeklendirebilirsiniz. Tiktok profil fotoğraf ölçüleri olarak piksele ayarlamanız yeterlidir.

 

 

Ayrıca tiktok profilini resmi ayarlamak için seçtiğiniz resimleri istenilen şekilde sağa sola çekerek uygun bir şekilde saten kendinizde ayarlayabilirsiniz.

Bu konumuzda tiktok profil resim ebatları nedir, hangi ölçüler profile oturur bununla ilgili bilgi vermeye çalıştık. Bununla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından sorularınızı gönderebilirsiniz.

TİKTOK DESTEK SAYFASI

İNSTAGRAM YARDIM HATTI

FACEBOOK DESTEK MERKEZİ

Olmak üzere bu konulara yaşadığınız sorunları, hataları tarafımıza bu sayfalar altından sorarak deneyimizi ve diğer kullanıcıların bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın