Sponsorlu Bağlantılar

Tiktok kayıtlı cep telefon numara değiştirme

2.847 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Tiktok da telefon numarası nasıl değişir konusunda bilgi vereceğiz. Numara değiştirme işleminde bazı sorunların da ayrıca yaşandığını buradan belirterek bu konuda dikkatli olmalarına önem vermelerini tavsiye etmekteyiz.

Telefon numaramı değiştirdim fakat doğrulama kodu eski numara gidiyor bu yüzden bana yardımcı olabilir misiniz? Konusunda sizlerden gelen bu şekilde sorularda yaşanmaktadır.

İlk önce sizlere şunu hatırlatmak gerekecek olursak bu tür şikâyetlerde Tiktok hesabınızın çalınıp telefon numaranızın değiştirilmesine karşı bir önlem alarak telefon numarası değişikliğinde ilk kayıt ettiğiniz doğrulanmış telefon numaranıza bir sms kodu göndermektedir.

Doğrulama başarılı olursa şayet yeni telefon numaranızı girerek tekrar bir doğrulama işlemi gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

Şimdi uygulama içinden kayıtlı cep telefon numarasını değiştirme işleminin nereden ve nasıl değiştiği hakkında bilgi vereceğiz.

CEP TELEFON NUMARASI DEĞİŞTİRME TİKTOK

Mobil telefon numarası değiştirmek için aşağıda adımları takip ederek işleme hemen başlayarak numarayı değiştirelim.

  • Uygulama açınız
  • BEN ayarlar kısmına giriyoruz.
  • Sağ üst tarafta ( … ) üç nokta işareti
  • Hesap Yönetimi
  • Telefon numarası
  • Burada var olan telefon numaranızı silerek yeni telefon numarası girin.
  • Size eski numaranıza bir doğrulama kodu gidecektir. Buraya doğrulama kodu girerek işlemi başarıyla değiştirebilirsiniz.

Bu işlem ile Tiktok cep telefonu numarası değiştirmek için işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bazı kullanıcılar Tiktok telefon numarasını kaldırmak isteyebilirler.

Yukarıda adımlarla telefon numarasını kaldırmak için numarayı kaldırmayı deneyiniz. Başka bir telefon numarası eklemek suretiyle mevcut kullandığınız numarayı değiştirebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Tiktok telefon numarası nasıl değişir, nasıl değiştirilir, nasıl yapılır, nasıl yapılmış konularında bilgi vermeye çalıştık.

TAVSİYE YAZI; Sahte telefon numarası

Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer tik tok hesaplarınızla ilgili sorularınız için tiktok yardım ve destek hattı sayfamızdan ücretsiz destek alabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın