Sponsorlu Bağlantılar

Spotify Facebook Bağlantısı Yapma

115 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Facebook ile Spotify hesapları birbirlerine nasıl bağlanır, nasıl entegre edilir bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağız.

Facebook da kendi akışınızda, duvarınızda Spotify de dinlediğiniz şarkıları paylaşmak için bu özelliği kullanabilirsiniz.

Paylaşım için Spotify ve Facebook bağlantısı yapmak gerekecektir. Bu bağlantının nasıl yapılmış bununla ilgili olarak aşağıda vereceğimiz adımları yerine getirerek bağlantıyı sizde yapabilirsiniz.

SPOTİFY FACEBOOK BAĞLAMA

Aşağıda vereceğimiz adımlarla sorun yaşamadan kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Bunun aşağıda adımları yerine getiriniz.

  • Spotify Uygulamasına giriş yapıyoruz.
  • Ayarlar
  • Sosyal
  • Facebook’a Bağlan…

Bu adımları yerine getirerek bağlantıyı tamamlayabilirsiniz. Fakat bazı kullanıcılar Spotify Facebook bağlanamıyorum sorunu yaşamaktadır.

Bu sorun Telefon Ayarlar > üzerinden Facebook ve Spotify izin ayarlarını kontrol etmenizde fayda vardır.

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda adımlarla Spotify Facebook bağlama işlemini gerine getirebilirsiniz. Bundan sonraki aşamalarda Spotify de Facebook arkadaşlarını görebilirsiniz.

Bu yazımızda spotify facebook ilişkilendirme nasıl yapılır hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesi üzerinden hatalar, sorunlar, problemlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın