Sponsorlu Bağlantılar

Sahte Cep Telefon Numarası

65.990 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda size fake yani sahte bir cep numarası gerektiğinde nereden bulabilirim , sorusuna cevap vermek istiyorum. Bu sahte telefon numarası ne işe yaracaktır ? örnek olarak bir forum sitesine üye olduğunuzda veya bir sosyal ağlara kayıt için , youtube kanalı açmak için sizden istenen bir cep telefon numarası veya yeni bir mail adresi açmak için sizden istenen bir numara’da telefon numarası doğrulama için gereken bir cep telefon numarasını işte tam bu yazımdan sonra bulabilirsiniz.

Bunun için “https://www.receivesmsonline.net/” adresine gidiyoruz , bu adresi tarayıcımıza yapıştırın ve sitemizi ziyaret edelim.

sahte telefon numarası
Burada 6 adet telefon numarası göreceksiniz , Kanada , İngiltere , USA , United Kingdom numaraları göreceksiniz , şimdi bunu nasıl kullanacağız.

Buradaki numaralardan birini kullandınız ve Read SMS butonuna bastığınız’da buraya gelen sms kodunu göreceksiniz.

fake telefon numarası

Burada sizde hangi numaran geliyor ve hangi kodun geldiğini görerek artık bundan sonra telefon doğrulamasını istediğiniz site , kanal , sosyal ağ üzerinden doğrulaması yapabileceksiniz.

Arama Tags & Etiket ;

sms aktivasyon , telefon doğrulaması , sms doğrulaması , telefon numarası vermeden doğrulama , sms numarası ile aktivasyon , spam sms

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Sahte Cep Telefon Numarası (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Selamlar,

    Malesef ki Outlook.com ve GMail için, pek çok sistem artık devre dışı. Bir tane sms almak için saatlerdir uğraşıyorum. Nafile.
    Belki sosyal medya için çalışıyor olabilirler.

    Kolay gelsin.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın