Sponsorlu Bağlantılar

Tik tok da çalan parça kime ait

2.580 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceden sizler için çalan şarkıyı bulma konusunda oldukça ayrıntılı bilgiler vermeye çalışmıştık.

Bu konumuzda tik tok da beğendiğiniz parçalar kime ait, kimin olduğunu nasıl buluruz konusunda sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Son zamanların popüler uygulamalarından biri olan tik tok da yüklenen videolardaki sesleri sonradan başka videolar için kullanılabileceğini biliyor muydunuz? Hal böyle olunca çalan parçalar kime ait burada biraz karışıklık oluşmaktadır. Çalan şarkıyı bulma konusunda video da ses başka videolarda kullanıldığı zaman ilk sahibinin kim olduğunu bulmak için bizde sizlere bunu bu yazımızda anlatacağız.

Videolarda beğendiğiniz şarkı kimin bunu bulmak için video da bunu tespit edebilirsiniz. Aşağıda sizlere resimli anlatım ile bunun nasıl bulunacağına ipuçları vereceğiz.

TİK TOK DA ÇALAN MÜZİK KİMİN

Videolar da çalan müzik, şarkı veya dublaj sesleri kimin bunu hemen aşağı da video yanında dönen ses plağına bir kere dokunmanız yeterlidir.

Yukarıda ok ile işaretli alana bastığınız da orijinal sesi kimin yüklediğinizi hangi video dan çıktığını görebilirsiniz.

Sesi yüklenen ve hangi videodan çıktığını görebilir ayrıca bu ses efektini hangi kullanıcılar hangi videolarda paylaşmış bunları da ayrıca görebilirsiniz.

Buraya kadar ses efekti, şarkı, türkü bunları kim söylüyor? Bunu bu alandan görebilirsiniz fakat bazı videolarda çalan müziği hangi sanatçı söylüyor bunu biraz tespit etmek bu şekilde güç, zor oluyor. Bunu ben video da çalan parçayı kimin söylediğini öğrenmek, bilmek için Shazam ve buna benzer alternatif uygulamalardan faydalanmaktayız.

Bizim gibi bazı kullanıcılarda meraklı olduğu için video da yapılan yorumlar da sorulmaktadır. Bu video yorumlarını da okuyarak kimin olduğunu öğrenme şansınız vardır.

Tik tok çalan şarkıyı bulma konusunda meraklı olduğumuz sorulara cevaplar vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı sorularınız için tik tok yardım destek hattı üzerinden veya yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın