Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram da web’den mesaj { dm } atma

674 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram da yeni güncellemelerin geleceğinin kokusu hissedilmeye başlandı. Direk mesaj veya diğer bilinen adıyla DM sadece uygulama üzerinden izin veren instagram da yakında yeni özelliği ile web uygulaması üzerinden izin vereceğiniz görüntüleri sızmaya başladı.

Dünyaca ünlü popüler sosyal ağlar arasında en çok kullanılan instagram da kullanımı ve etkileşimi artırmak amaçlı olarak düşünülen web den mesaj gönderme alma özelliği üzerinde çalıştığı gelen haberler arasında ve test yayınlarının yapıldığın görüntüleri gelmeye başlandı.

İNSTAGRAM WEB MESAJ ATMA

Son zamanlarda birçok özelliği ile ön plana çıkan instagram da eksik olan web den mesajlaşma önümüzdeki günlerde bu açığı da kapatacak.

Yakın zamanda Facebook tarafından tüm platformlardaki mesajlaşma modülünü duyuracak olması instagram web de mesajlaşma için bir adım olabilir.

Hali hazırda instagram direct uygulaması saten ayrı bir uygulama üzerinden mesajlaşma özelliğini kullanabiliyorsunuz. Bu gelecek olan web den mesajlaşma özelliği instagram da mesajlaşmayı sevenler için hoşunuza gidecek bir özellik olacağı şimdiden belli olmaya başladı.

Bu güzel gelişmeden sonra özellik kullanılmaya başlandığında instagram web den mesaj nasıl atılır konusunda sizlere bilgiler vermeye çalışacağız.

Tavsiye Yazı; instagram da k ve m harfi ne demek

İnstagram da yaşadığınız sorunlar, hatalar, problemler için yukarıdaki link üzerinden bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın