Sponsorlu Bağlantılar

thread stuck in device driver hatası çözümü

5.602 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, makalemizde thread stuck in device driver sorunu nasıl çözülür? Bu konuda siz takipçilerimize bu yazımızda bilgilendirme yapacağız. Bu konumuzda çözüm vermeden önce şunu söylemek gerekirse alınan bu hata nedeniyle sorunun nereden kaynaklı olduğu bilinememesi burada yazdıklarımız kesin çözümü olarak söyleyemeyiz.

thread stuck in device driver açıklamasında iş parçasının sıkışması anlamına gelmektedir. Yani bir işlem sırasında donanınım boşa çıkmasını beklemesi sırasında oluşan bir hatadır.

Bizde bu konumuzda thread stuck in device driver hatası çözümü hakkında bilgilendirme yaparak bu sorunun çözümü sizlere vermeye çalışacağız. Windows 10, Windows 8, Windows 7 işletim sistemlerinde çözüm yolu aynıdır.

THREAD STUCK İN DEVİCE DRİVER ÇÖZÜMÜ

Aşağıda verdiğimiz adımları uygulamak suretiyle problemi çözmeye çalışacağız.

  • Ses kartı ve ekran kartı sürücülerini güncelleyin.

Ekran kartı nasıl güncellenir?

Ses kartı nasıl güncellenir

Yukarıda iki başlıkta bilgisayar donanımlarını güncellemesini yaparak thread stuck in device driver problemini çözmeye çalışacağız.

  • Windows güncellemelerini denetleyin ve tüm güncellemeleri yükleyin.
  • Bios güncellemesi yapınız.

Bios versiyon öğrenme

Bios güncelleme nasıl yapılır

Yukarıda bios versiyonu bularak en son sürümünü anakart üretici firma sayfasından gerekli biso versiyonu bularak güncellemesini yapınız.

Burada dikkat edilecek konu bios güncelleme riskli bir işlemdir bu nedenle gerekli donanımlı bir arkadaşınızdan veya anakart kılavuzunu okuyarak nasıl yapılacağına dair bilgiler ediniz.

  • Bilgisayarın güç ayarlarından maksimum güç seçenekleri olarak ayarlayınız.

Yukarıda ana başlıklar ve bununla ilgili olarak çözüm yollarını sizlere vermeye çalıştık. Bu makalemizde thread stuck in device driver sorunsalı çözümü konusunda bilgiler vermeye çalıştık. Bununla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın