Sponsorlu Bağlantılar

Telefon onayı almadan Youtube hesabı açma

672 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda telefon numarası olmadan Youtube hesabı nasıl açılır bunu sizlere bu yazımızda ipuçları vereceğiz.

Bilindiği gibi Youtube kanalı açmak, hesap oluşturmak için gerçek bir telefon numarasına ihtiyaç vardır çünkü girdiğiniz telefon numarasına gelecek onay kodu ile doğrulama yapılarak Youtube hesap açma işlemi gerçekleşmektedir.


Buda güvenlik amaçlı olarak sms doğrulama yapılarak hem bot hesap olmadığınızı hem de ileride doğabilecek güvenlik sebepleri nedeniyle işinize yarayacaktır.

Fakat elinizde tek telefon hattı, numarası var ve siz sınırsız Youtube hesabı açmak istiyorsanız size bol miktarda telefon numarası ihtiyacı olacaktır. Bu nedenle size sanal telefon numarası ile telefon onayı olmadan Youtube hesabı nasıl açılıyor bunu anlatacağız.

SINIRSIZ TELEFON NUMARASI İLE YOUTUBE HESAP AÇMA

Fiziki telefon numarası olmadan sanal telefon numarası ile sınırsız Youtube hesabı oluşturmak için ilk yöntem “https://www.callromania.ro/en” adresi üzerinden yeni bir hesap açarak e-posta adresi ile onaylamak suretiyle ülkeyi Romanya olarak ayarlayın ve telefon numarasını siteden alarak hesap açabilirsiniz.

Bunun dışında diğer bir yöntem yine aynı bu sefer farklı bir siteden “http://pinger.com/tfw” adresi üzerinden telefon numarası alarak Youtube hesabı açarak fiziki telefon numarası olmadan Youtube hesabı açabilirsiniz.

Diğer bir başka yöntemde sahte telefon numarası alma konusunda yazdığımız konuyu inceleyerek oradan alacağınız numara ile Youtube hesabını sınırsızca istediğiniz kanal açacak kadar telefon numarası alabilirsiniz.

Bu konumuzda sahte telefon numarası ile Youtube hesabı açma konusunda sizlere destek vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sayfamızdan bize sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın