Sponsorlu Bağlantılar

Youtube kapalı hesaplar nedir?

272 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Youtube kapalı kanal veya Youtube kapalı hesap nedir? Bununla alakalı olarak sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Geçenlerde Youtube kanalları olanlarda bir uyarı mesajı dikkatimizi çekmişti bu uyarıda 13 ile 14 Aralık 2018’de kanalınızdaki spam’leri temizlerken abone sayınızda önemli düşüş görebilirsiniz. Şeklinde bir uyarı mesajı görüntülenmektedir.

Bu uyarı mesajının altında ise önemli güncellemelerin geldiği ve Youtube kullanılmayan, kapalı hesapların da görünmesi ve Youtube tarafından bu kullanıcı hesapların silinmesi bulunduğunu söyleyebiliriz.

Bunun dışında kanallarda abone sayısının düşüşündeki büyük etkenler arasında spam içerikli abonelerinde bulunması dikkat çekmektedir. Üçüncü parti programlar ile abone satın alınan kanallarda abone sayısı temizlendiği için düşmektedir.

Bizim bu konumuzda ise kapalı hesaplar nedir? Bununla ilgili olarak akıllara takılan sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

YOUTUBE KAPALI HESAP NEDİR?

Kapalı hesaplar Youtube politika ihlali yapan ve bu uyulmayan politikalar nedeniyle hesapları kapatılan Youtube kullanıcılarıdır.

Bu konuda detaylı politika ihlali kuralları için “https://support.google.com/youtube/answer/2802168?hl=tr” adresi üzerinden kuralları okuyabilirsiniz.

  • Politikayı sürekli ihlal etme
  • Taciz
  • Nefret dolu konuşma
  • Başkasının kimliğine bürünme
  • Topluluk kuralları ve Hizmet şartlarına uymama

Yukarıda konu başlıkları ve diğer detaylara uymadığınızda hesabınız kapanabilir. Eğer hesabınız yanlışlıkla kapandığını düşünüyorsanız “https://support.google.com/youtube/contact/accountdisabled” adresi üzerinden itiraz edebilirsiniz.

Yukarıda konumuzda Youtube kapalı hesaplar ne demek, nedir bu konuda sizlere bilgi vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar altıdan bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın