Sponsorlu Bağlantılar

instagram da yeni bir animasyonlu selfie etiketi

125 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram da yeni bir özelliğin test edildiği hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

İnstagram da hikaye kullananlar için kullanılan filtreler, gif, konum, etiket, bahset gibi bir çok özelliği kullanırken yeni test edilmeye başlayan selfie etiketi ile kullanıcılara yeni bir eğlenceli filtre sunmak için denemelere başladığını Twitter kullanıcısı Matt Navarra tarafından kendi hesabından duyurduğu ortaya çıktı.

İnstagram yeni denenen özelliğinde Selfie çıkartması seçeneği kullananlar için yuvarlatılmış selfie etiketi ile hikâyeler de kullanılabileceğinden bahsediliyor.

Animasyonlu selfie etiketinde çekilen videoları alt da filtreleri kullanarak çeşitli animasyonlar eklenebiliyor. Yukarıda Twitter paylaşımında da anlaşılabileceği gibi instagram hikayede selfie etiketi kullanımı hakkında bilgi de vermiş olmaktadır.

Şuan için belirli bölgelerde test amaçlı olarak kullanılan bu etiket kullanımı hayli fazla olur popüler olarak tutulursa yeni güncellemeler ile tüm bölgelerde kullanıma açılacaktır.

TAVSİYE VİDEO;

Bu yazımızda instagram öyküsünde selfie etiketi hakkında yeni gelişmelerden haberdar etmek amaçlı olarak bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için instagram yardım destek hattı sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın