Sponsorlu Bağlantılar

Teamviewer Nedir?

501 views
Sponsorlu Bağlantılar

Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi baş döndürmektedir bununla birlikte artık masaüstü ve mobil yazılımlarda da köklü bir değişiklikler dikkat çekmektedir. Baş döndürücü ve hızlı bir şekilde ilerleyen yazılım dünyasında en fazla odaklanılan konular ise genel olarak iletişim oluyor.

Teknoloji ile iletişimin bir arada kullanılması ise zamanla içerisinde teknik destek konularının da yazılımlardan yararlanılarak yapılmasına yol açıyor. Teknik destek  için aradığınız bir firmanın sizi telefon ile yönlendirmesi ile işlemlerinizi yapabiliyor ve sorunlarınızı çözümüne ulaşabiliyorsunuz.

Teamviewer Nasıl Kurulur

Ancak küçük bir eksik ise işlem yapıldığı zaman ya da ufak bir iletişim problemi yaşandığı zaman geriye dönüşü olmayan sorunlar ortaya çıkabiliyor. işte tam bu noktada yeni geliştirilmeye başlanmış olan uzaktan erişim ve iletişim programları olacak uzak masaüstü programları devreye giriyor.

Kullandığınız işletim sisteme kolay bir şekilde yükleyebileceğiniz programlar sayesinde uzman ve teknik kişiler sisteminizin kontrolünü uzaktan erişim kontrol sayesinde tamamen uzaktan kontrol ile size çözümler sunabiliyorlar. Teamviewer Ücretsiz mi? Uzaktan erişim konusunda ise en fazla tercih edilen ve indirilen program Teamviewer yazılımı oluyor.

Teamviewer teknik özelliği olarak Uzaktan bağlantı özelliği ile birlikte aynı zamanda dosya paylaşımı, konferans toplantıları ,sesli görüşme gibi özelliklere de yer veren Teamviewer oldukça işlevsel ve kullanışlı bir arayüz ile birlikte sistemlerinize yükleyerek kullanabilirsiniz.

Almanya merkezli olan ve 2005 yılında kurulan GmbH yazılım Firması tarafından geliştirilen Teamviewer programının zamanımızda aktif olarak 200 milyon kişiden fazla kullanıcısı bulunuyor. Mobil işletim sistemlerini de destekleyen Teamviewer, Önde Gelen Büyük global şirketlerin de tercih ettiği bir yazılımdır.

Sizler de uzaktan erişim kolaylıklarından yararlanmak istiyorsanız ev kullanıcıları , sistem adminleri , teknik destek ile uğraşanların  Teamviewer’ın son sürümüne teamviewer indir bağlantısı üzerinden ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

teamviewer download , teamviewer yükle , teamviewer nereden indirilir , teamviewer ne işe yarar , teamviewer programları , teamviewer yazılımı , teamviewer ne işe yarar , teamviewer nedir , teamviewer zararlı mı?

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın