Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} How to restore files virüsü

603 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınıza bulaşan ve her girdiğiniz klasör içerisinde mevcut olan “How to Restore files”  text dosyası olarak bilgisayar dosyalarını etkilemektedir. Genelde bu virüs dosyaları kilitlemiş olma şansı yüksektir. Bu tür virüsler e-posta yolu ile ilgili çekici mesajlar ile gelen maillerin açılması ile bulaşmaktadır.

Gelen maillerin kim tarafından gönderildiğini mutlaka kontrol edilmeli isim benzerliği ve taklit edilmiş isimler ile gelebileceğini unutmayın ve okunmadan siliniz.

How to Restore files virüsü nasıl silinir? 

Bu tür dosyaları en iyi kurtarmanın yöntemi daha önceden sistem yedeği aldıysanız geçmiş kayıtlara göre dosya kurtarmanın yolu , ShadowExplorer programı ile kurtarmaktır.

Bunun için bu programı indirme ve ayrıntılı anlatım için Kilitli Dosya Nasıl Kaldırılır? konusu anlatımdan bulacaksınız. sistem geri yükleme dosyalarını kullanarak önceden almış olduğunuz bir sistem yedeği üzerinden kurtarma işlemi yapmaktadır.

Bu işlemleri yaptık dan sonra bilgisayarımızı spyhunter programı ve taratın , daha sonra AntiMalware programı ile derinlemesine tarama yaparak bilgisayarınız temizleyiniz.

Arama Tags & Etiket;

remove How to Restore files , How to Restore files temizleme , How to Restore files silme , How to Restore files nasıl silinir , How to Restore files nasıl kaldırılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın