Sponsorlu Bağlantılar

Smart tv’ye netflix kurulumu

456 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Smart Tv ye netflix nasıl kurulur bununla ilgili merak eden kullanıcılar için bilgiler vermeye çalışacağız. Daha önceki konularımızda Smart Tv mac adresini öğrenme konusunda bilgi vermiştik.

Bu konumuzda Akıllı Tv kullananlar için Netflix kurulumu işleminin nasıl yapıldığı, nasıl yapılmış konusunda bilgi aktaracağız. Konumuzu fazla dağıtmadan hemen konumuzu anlatmaya geçeceğiz.

SMART TV NETFLİX KURULUMU

Çoğu televizyonun bu özelliği tek tuşla kullanımını saten sunmaktadır. Fakat bu uygulama cihazınızda yüklü değilse bunu sonradan kurmanız mümkün kılınmaktadır. Şimdi bizde bunun için nasıl yapılacağını hemen anlatacağız.

  • Akıllı Tv Kumandasında ( Home Tuşu ) basınız.
  • Apps ( Uygulamalar )
  • Ara Menüsü
  • Netflix Apps Bu uygulamayı buluyoruz.
  • Bu uygulama televizyonunuz tarafından destekleniyorsa “indir” butonu ile televizyona bu uygulamayı indiriniz.

Yukarıda yeni kullanıcılar için Smart Tv ye Netflix yükleme işlemini bu şekilde basit adımlarla gerçekleştirebilirsiniz. Eğer paketiniz 4K videoları destekliyor ve televizyonda 4K özelliği mevcutsa bundan sonraki filmlerinizi, dizilerinizi kaliteli görüntülerle izleyebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda smart tv ye netflix nasıl yüklenir, nasıl indirilir konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için NetFlix Yardım ve Destek Hattı sayfamızdan bizimle tüm sorularınızı paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın