instagram hikayedeki kişiler soluk renkli çıkıyor

13.563 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda bazı kullanıcıların merak ettiği konulardan biri olan hikayelerde bazı instagram kullanıcıların soluk renkte olması, hafif saydam renkli olarak görünmelerinin sebebi nedir? Gibi sorulara cevaplar vereceğiz.

Bilindiği gibi instagram story yani hikayelerin 24 saat boyunca takipçileriniz tarafından izlenmesi ve kendiliğinden silinmesidir. Burada gizlilik ayarları yapılandırılmadığında bu hikayeleri herkes tarafından izlenebilmektedir.

Ama hikayelerinizi izlenmesini istemediğiniz kişileri ise hikayenizi gizlemek suretiyle saklayabilirsiniz. Buraya kadar herhangi bir şey yok normal görünse de hikayeyi izleyen bazı kullanıcıların soluk renkte çıkmaları neyi ifade etmektedir?

Hikayenizi izleyen kullanıcıları sonradan hikayenizi izlemek için engellediyseniz bu kişiler hikayenize baktığı için mat renkte çıkacaktır. Sonrasında hikayelerinizi engellediğiniz için saten bir daha göremeyeceklerdir.

Bu nedenle hikayeleri izleyenler listesinde böyle bir garip durum söz konusu olacaktır. Bu hikayenin kendiliğinden siline kadar böyle olacak diğer hikayelerinizde görünmedikleri için diğer kullanıcılar gibi canlı renkler de görünecektir.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda instagram hikayesinde kullanıcıların mat renkte görünmesinin sebepleri nedir, neden soluk renkli çıktıkları hakkında bilgi vereceğiz. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden veya instagram sorunları için instagram yardım hattı sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın