Sponsorlu Bağlantılar

Netflix Yardım // Destek // Şikayet Hattı

1.193 views
Sponsorlu Bağlantılar

29 Ağustos 1997 yılında kurulan Amerikan kökenli firmada diğer film ve dizi yapımcıları tarafından iştigal edilen bir film izleme platformudur.

Dünya çapında kullanılan Netflix de ücret karşılığında bu sistem yararlanılmaktadır. Netflix ücretleri hakkında kendi resmi sitesi olan “https://www.netflix.com/signup/planform” adresleri üzerinden kendinize göre bir plan oluşturduktan sonra ödeme işlemlerini yapabilirsiniz.

Bizim bu konumuzda Netflix yardım hattı numarası veya Netflix destek mail adresi, telefon numarasını sizlere vererek veya bizlerinde tecrübelerinden faydalanan yaşadığınız, sorunları, aldığınız hataları, şikayetlerinizi bizimle paylaşarak sizlere çözüm önerileri sunacağınız veya yönlendirmemiz olacaktır.

Netflix destek hattı numaralarını sizlerle paylaşarak bu konuda şikayetlerinizi en iyi şekilde iletmenizi sağlayacağız.

NETFLİX MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

Sizlerde Netflix üzerinden yardım, destek almak istiyorsanız “https://help.netflix.com/tr” adresi üzerinden sık karşılaşılan sorunları çözebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada netflix canlı destek alabileceğiniz bir de popup penceresi bulunmaktadır.

Buradan yaşanan problemleri canlı destek alarak sizlere yardım edeceklerdir. Fakat İngilizce destek alacağınıza da unutmayınız.

Netflix destek numarası 0850 390 7444 telefon numarasıdır. Bu numara üzerinden Türkçe destek almak için pazartesi ile Pazar arasında 11:00 ve 23:00 arasında 7/24 destek verilmektedir.

Belirlenen saatler dışında destek almaya çalıştığınızda sistem sizi otomatik İngilizce desteğe yönlendirecektir.

Bunun dışında Netflix şikayet hattı veya diğer hataları gidermek için herhangi bir netflix support email adresi bulunmamaktadır. Bu nedenle telefonla veya canlı destek ile sorunları çözümleyebilirsiniz.

Eğer düzgün izleyemiyorsanız internet bağlantınızı kontrol ediniz. Abonelik sorunları için müşteri hizmetlerinden destek alabileceğinizi unutmayın. Yaşadığınız sorunları sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle de paylaşarak bizlerde sizlere sorunun çözümü için deneyimlerimiz doğrultusunda destek vermeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Netflix Yardım // Destek // Şikayet Hattı (12 Yorum)

Yorum Yaz

  1. netflix bağlantılı hesap bulunamadı sorunu yaşıyorum bu sorunun çözümü var mıdır?

  2. Garanti kartımla olan üyeliği iptal edemiyorum ve habersiz para çekiliyor yardımcı olurmusunuz

    • hesabınızı iptal mi etmek istiyorsunuz yoksa kredi kartını mı silmek istiyorsunuz. hesabınızı iptal etmek için kartın çekim tarihinden önce iptal etmeniz gerekir. yoksa süresi geldiğinde yine çekecektir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın