Sponsorlu Bağlantılar

Searchbetter.com yönlendirme sayfasını nasıl silinir?

307 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını gasp eden bu tarayıcı hijackers Searchbetter.com yönlendirme sayfası bilgisayarımıza yüklediğimiz deneme yada ücretsiz yazılımları yüklerken tarayıcının yapısını değiştirir ve sizi bu arama motorlarını kullanmaya zorlar. Şimdi Searchbetter.com virüs arama motorunu nasıl sileriz bunun için iki farklı yol izleyeceğiz aşağıdaki adımlar size yol gösterecektir.

1-Adım ;

Bilgisayarımızın kayıt defterine bulaşan bu tarayıcı gasbını kayıt defterinden silmek için daha önceden hazırladığım video izleyerek aynen Searchbetter.com kaldırmak için uygulaya bilirsiniz.

Bu video uygulama metot aynen searchbetter.com temizlemek içinde kullanacaksınız.

2-Adım ;

Diğer bir metot ise AdwCleaner programı ile kaldırmak olacak . Bu program tarayıcılarda ve kayıt defterinde bulunan zararlı kodları bularak silecektir.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ;

Bu program ile bilgisayarınızı taradık dan sonra bulunan zararlı kayıtları silerek bilgisayarınız yeniden başlayacaktır daha sonra bu kodları size bir rapor halinde bildirecektir.

adw

Bilgisayar’da yüklü tarayıcıların teker teker özellikler bölüme gireceğiz . Bunu tüm tarayıcılarda uygulayacağız.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

Tarayıcıların Özellikler bölümündeki hedef kısmında http://www. Searchbetter.com uzantıları sileceğiz unutmayınız bunu tüm tarayıcılarda yapacağız. Daha sonra sağlam olması açısından tarayıcıların fabrika ayarlarına geri getirmek için fabrika ayarlarına geri dönelim bunu nasıl yapıldığı hakkında aşağıdaki konuları inceleye biliriz.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan
Son olarak Tarayıcıların Ana Sayfa ayarlarını Google yada bir başka siteye ayarlayarak sonlandıralım.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın