Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Hızlandırma Eklentisi

1.960 views
Sponsorlu Bağlantılar

En fazla kullanılan İnternet tarayıcıların’dan biri olan Google Chrome ile çalışırken bir çok Tab ( Sekme ) açma ihtiyacı duyabilirsiniz. Açılan her sekme tarayıcınızı yavaşlatacaktır bu yavaşlamanın başka faktörlerden kaynaklı olacağını da unutmadan hatırlatayım.

Bu açılan fazla sekmeler den kaynaklı olarak tarayıcınız yavaşlıyor ise önere bileceğim güzel bir Google Chrome Eklentisinden bahsedeceğim.

one tab eklentisi

ONE TAB İNDİR “https://chrome.google.com/webstore/detail/onetab/chphlpgkkbolifaimnlloiipkdnihall” adresinden indirebilirsiniz. 

Bu Eklentimizin adı  One Tab  %95 kadar bellek tasarrufu sağlayan ve aşırı açılan sekmeler den dolayı oluşan yavaşlamayı engelleyen açılan 25 sekmeyi bir arada toplayarak listeleyen güzel bir Google Chrome eklentisi dir. Bunun için Görev yöneticisinden ram belleği kontrol edin ve birde 25 kadar sekme açın ve kontrol ediniz arada farkı göreceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın