Sponsorlu Bağlantılar

Optik Sürücü Cd / Dvd Hata ve Çözüm Merkezi

4.066 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konu başlığı altında Bilgisayarın çevre birimlerinden ve veri girişi ayrıca veri çıkışı olarak’da bildiğimiz optik sürücü olan cd / dvd rw veya blue ray okuyucularında oluşan hatalar ve sorunlar ile ilgili olarak sizlere buradan yardımcı olmaya çalışacağım.

optik sürücü kapağı nasıl çıkartılır

Benim ve diğer ziyaretçilerin deneyim ve birikimlerini buradan yorum bölümünden paylaşarak çözüm bulmaya uğraşacağız. Sizinde cd sürücü , dvd sürücülerinizde oluşan arıza , hatalar için sorularınızı yorum bölümünden bırakarak çözüm bulalım.

Arama Tags & Etiket ;

optik sürücü hataları , optik sürünü sorunları , optik sürücü donanım arızaları , cd okumuyor , dvd okumuyor , dvd arızası nasıl çözülür , hata merkezi , cd-r , cd-rw , dvd-r , dvd-rw , external optik sürücü , problem , donanım , optik sürücü okumuyor , optik sürücü kapağı açılmıyor , teknik servis , tamir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Optik Sürücü Cd / Dvd Hata ve Çözüm Merkezi (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. masaüstü bilgisayarımda takılı lg süpermulti dvd-rw var ancak cd okuyor yazıyor ama dvd okumuyor okumadığı içinde yazamıyor eskiden sorunsuz çalışıyordu 1 sene kadar oldu alalı çözüm yolu varmı yapabileceğim bişey varmı yani düzeltmek için bu durumu.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın