Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama içi Satın Alım Sunar Nedir?

306 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda “Uygulama için Satın Alım Sunar” nedir? bununla ilgili olarak bilgi aktarmaya çalışacağım. Akıllı telefon markası ne olursa olsun uygulama indirmek satın almak için ücretli veya ücretsiz uygulamalardan yararlanırız.

Bu uygulamaları satın alırken veya free – ücretsiz bir app uygulaması indireceğimiz zaman bu uygulamaların yanında “Uygulama içi Satın Alım Sunar” yazısını görmüşünüzdür. İphone veya İpad için Apple Store , Android uygulamaları için Web Store üzerinden app uygulamaları alabiliyorsunuz.

uygulama-icin-satin-alim-sunar-nedir

 

Uygulama içi Satın Alım Sunar Nedir ?

Ücretsiz ve Ücretli App Uygulamada bir uygulamanın işlevselliğini artırmak üzere tasarlanmış isteğe bağlı alımlar anlamına gelen Uygulama içi Satın Alımlar sunulur. Bu satın alımları sadece yüklediğiniz indirdiğiniz uygulamalar için yapabilirsin.

Kısa ve basit bir anlatım ile bir oyun satın aldınız ve bu oyunda seviyeleri açmak veya reklam varsa bu reklamları kaldırmak amaçlı olarak para ödemeye uygulama için satın alım yaparak bazı özellikleri artırmak diyebiliriz.

Uygulama Satın Alım Çeşitleri ;

Üç türlü satın alımlar vardır , kalıcı geliştirmeler ( bir oyun seviyesini satın aldığınızda artık o seviye devamlı açıktır veya uygulama içinde çıkan reklamları kaldırmak için aldığınız uygulama içi satın alımlardır.otomatik yenilenen satın alımlar buna aylık dergiler gibi her ay otomatik olarak ücret yenilenmektedir. geliştirilebilir satın alımlar ( can alma veya coin , para alımları gibidir.

Otomatik uygulama içi satın alım nasıl iptal edilir ?

Satın alım yaptığınız uygulamalarda otomatik yenileme ödemeleri varsa bunu nasıl iptal ederiz ? bunun için yapacağız . Apple Store için İOS > Ayarlar > İtunes ve Apple Store dokunun > Apple Kimliği dokunuyoruz > Apple kimliği ve şifre ile girişimizi yapıyoruz > Apple Kimliğini Göster ve Abonelikler altında Yönet > istediğiniz abonelik üzerine dokunarak iptal ediyoruz.

Arama Tags & Etiket ;

Uygulama içi Satın Alım Sunar nedir , Uygulama içi Satın Alım Sunar ne işe yarar , Uygulama içi Satın Alım Sunar nasıl iptal edilir , Uygulama içi Satın Alım Sunar nasıl , Uygulama içi Satın Alım Sunar ios , Uygulama içi Satın Alım Sunar iphone , Uygulama içi Satın Alım Sunar android

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın