Sponsorlu Bağlantılar

KAPI DEDEKTÖRÜ

507 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kapı dedektörleri, zamanımızda güvenlik önlemleri ve açıklarını tam olarak kapatabilme mahiyetinde oldukça kullanışlı bir üründür . Bu nedenden dolayı da sıklıkla karşılaştığımız alışveriş merkezleri, adliyeler, emniyet birimi, havaalanları gibi önem arz eden bu ürünlerin tarama yaptığını görme durumu söz konusu olmaktadır. Metal cisimlerin yoğunluğu algılaması ile bilinen ürün tipi , tüm yoğunluk seviyelere ayarlanabilme özelliğine sahiptir.

kapı üst arama dedektörü

Toplam 7 aşamadan oluşan bu ürün tipi, her bir aşama için de ayrı hassasiyet ayarı yapabilmektedir. Kapı dedektörü “http://www.kapidedektoru.com.tr/” nün üzerinde yer alan sayaçlar sayesinde de geçiş esnasında silah veya herhangi bir metal yoğunluğa takılan kişiler sesli ve görsel olarak belirlenmektedir. Doğrudan radyo frekansı ve kızıl ötesi teknolojisi ile çalışmaktadır. Böylelikle her  metal parçanın yaymış olduğu frekansları algılar ve hassasiyet ayarlarına göre de uyarı verme haklarına sahiptir. Güvenlik zafiyetinin ve ihtiyacının her geçen gün daha fazla arttığını düşündüğümüz şu günlerde ise bu gibi ürünlerle beraber sizler de sorunsuz vade de kendinizi güvenlik içerisinde bulma şansına sahip oluyorsunuz. Teknoloji açısından önemli bir ürün tipi olan kapı dedektörleri, her geçen zamanda güvenlik açığını kapatmak ve bu aşama da hizmetler almanız babında da büyük bir önem arz eden ürünler arasında ki yerini korumaktadır. Silah , bıçak ve bomba gibi metal yoğunluğu yüksek oran bu ürün tiplerini kısa vade de tespit eden ürün tipi, erken teşhis sayesinde de güvenlik personellerinin hemen müdahale etmesine ve riski en aza kadar indirmesine yardım etmektedir. Hem giriş, hem de çıkış alanında trafik yaratmama hususunda sizler de var olan metal yoğunluğu en aza kadar indirebilir, bununla beraber de sorunsuz şekilde hizmetlerden faydalanabilme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Üzerinde yer alan alarm seviyesi ve tonlaması ile de gürültü yoğunluğunda değişimler gözlemlenebilmektedir.

Perkotek güvencesi ile Dünyaca ünlü markaları kontrol etme ve satın alma olanaklarını sıralıyor, sizlere bu kapsam da tüm güvenlik ekipmanlarını da uygun fiyatlardan sunuyoruz.  Siz de metal kapı dedektörü “http://www.kapidedektoru.com.tr/” satın almak ve güvenlik açığınızı en üst raddelere kadar kapatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Sizlere bir tık kadar uzaklıkta olan web sitemiz, tüm bu ürünleri de en kapsamlı şekilde sıralayarak, alanında üstün hizmetler almanız yolunda yardımlar sağlamaktadır.

Arama Tags & Etiket ;

kapı üst arama dedektörü , kapı dedektörü firmaları , kapı dedektör fiyatları , güvenlik kapı kontrol , üst arama dedektörü , güvenlik kontrol kapı dedektörü

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın