Sponsorlu Bağlantılar

Bios’a Gömülü Product Key – Ürün Anahtarı Nasıl Öğrenilir ?

6.686 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 işletim sistemlerini bilgisayar ile birlikte satın aldığınızda ürün anahtarı kutulu yerine bios gömülü key ile gelmektedir. Bunun şu anlamı da içere bilir , bu ürün anahtarlarına yasal olmayan üçüncü kişilerin sahip olabileceği için bunu güvenlik altına almakta diyebiliriz.

işletim sistemi kullanabilmek için mutlaka bir ürün anahtarı olması gerekmektedir. bu ürün anahtarı genelde bilgisayarların yan tarafında veya altında etiket üzerinde yazılı product key lisansı olarak ve işletim sistemi modeli yazar eğer siz bilgisayarınızda bios gömülü ürün anahtarı öğrenme için üçüncü parti yazılım ile bulabiliriz. Bunun için bilgisayarımıza RWEverything programı indirin ve bilgisayara kurarak öğrenebilirsiniz.

>>http://rweverything.com/download/<< adresini adres çubuğuna yapıştırın ve 32 & 64 bit göre bilgisayarınıza indirin.

Bu program portable programı ile kurulumsuz olarak’da çalıştırabilirsiniz. şimdi sizlere bu program nasıl kullanılır bununla ilgili olarak hemen anlatmaya geçeyim.

bios gömülü key öğrenm-2

ACPI butonu adres çubuğunda görüyorsunuz. Bu butonu tıklayın ve size yeni bir pencere açılacaktır. Açılan pencerede MSDM penceresini göreceksiniz.

Data : verisi yanında size bios’da gömülü ürün anahtarını verecektir. Bu bilgisayarın bios içerisinde yazılı olan product key lisansıdır.

Arama Tags & Etiket ;

biosa gömülü lisans görme , windows 8 bios product key , biosa gömülü ürün anahtarı nasıl bulunur , ürün anahtarı nasıl öğrenilir , bios kayıtlı ürün lisans anahtarı , ürün anahtarı öğrenme , ürün anahtarı bulma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bios’a Gömülü Product Key – Ürün Anahtarı Nasıl Öğrenilir ? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın