Sponsorlu Bağlantılar

Ttnet Kullanıcı Adı ve Şifresi Nasıl Bulunur ?

2.676 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet sağlayıcı Ttnet kullanıcı adı ve şifresini Adsl Modem içerisine girmediğiniz sürece İnternet giremezsiniz. Mutlaka bu kullanıcı adı ve şifresini girmeniz gerekir , Ttnet aboneliği sırasında verilen bu şifre ve kullanıcı adı girdikten sonra aradan zaman geçtiğinizde bunu bir yere yazmadığınız da bu zaman ile unutulur.

Ben bu konuda Adsl Modem içine ayarlar kısmına girdiğiniz kullanıcı adı ve şifresini unutmuş olduğunuzu farz ederek bunun nasıl bulunacağı hakkında işinize yarayacak pratik ve lazım olan bir bilgi vereceğim.

İnternet Kullanıcı Adı ve Şifresi Nasıl Öğrenilir ?

* Eğer bilmiyorsanız İnternet sağlayıcıları ile müşteri temsilcileri ile iletişime geçer hiç bilmiyorsanız müşteri numarası , tesisat numarası , abone numarası ile bunu öğrenebilirsiniz.

modem kullanıcı adı ve şifrei öğrenme

* Bunun dışında modem arayüzüne giriş yapabilirsiniz. modem arayüzünde kullanıcı adınız yazı fakat şifreniz yıldızlı çıktığı için bunu nasıl öğreneceğiz ? bunun için yıldızlı şifreler nasıl öğrenilir ? konusunu inceleyin ve kullanıcı adınızdan sonra tekrar şifrenizi öğrenebilirsiniz.

* Diğer Bir yöntem ise modem yedeğini alınız . Bu yedek doyası .bin uzantılı olarak bilgisayara indiriliyor. Bin uzantılı modem yedek dosyasını üzerine gelerek birlikte aç ile not defteri sayfasında açın. daha sonra bu not defteri ile açtığınız sayfada ctrl + f ile bul düğmesini kullanın username kelimesini aratın burada sizin @ttnet kullanıcı adınız olacaktır. password ise internete bağlanmak için kullandığınız şifredir. böylece müşteri hizmetlerin aramadan kullanıcı adı ve şifrenizi öğrenebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

ttnet kullanıcı adı öğrenme , ttnet kullanıcı adı ve şifresi nasıl öğrenilir , internet bağlantı şifresi ,internet kullanıcı adı öğrenme , internet kullanıcı adını öğrenme , adsl kullanıcı adını öğrenme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın