Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Business School Ve Pazarlama İletişimi Eğitimi

263 views
Sponsorlu Bağlantılar

Okulu bitince iş hayatına atılan bir çok kişi okulda edindikleri kitabi bilgi ile, çalıştıkları sektörde karşılaştıkları problemleri çözmekte zorlanmaktadır. Maalesef Türkiye’de ki eğitim sisteminin en büyük eksikliklerinden birisi de öğrencilere sadece teorik bilgi vermektir. 4 yıl boyunca kitabi bilgi gören öğrenciler mezun olup iş aramaya başladıklarında çok ciddi zorluklar çekmektedir. Bunun en önemli nedeni, işverenlerin artık sadece üniversite diplomasına bakmayıp CV’lerde sertifikalarda görmek istemesidir. Bu nedenlerle okurken ya da mezun olduktan hemen sonra çeşitli eğitim programlarına katılarak sertifika sahibi olmak oldukça önemlidir. Sertifikaların günümüzde bu kadar önemli olmasıyla beraber birçok eğitim kurumu sertifika programları düzenlemeye başladı. Buna karşın nitelikli eğitim veren çok az kurum var. Bu sebeplerle eğitim programlarına katılmadan önce uzun uzun araştırmak gerekecektir. Eğitmen kadrosu, eğitimin süresi, eğitimin içeriği vb. konular hakkında detaylı olarak bilgi almadan eğitim alınacak kurumu seçmemekte faydalı olacaktır. Gerek eğitmen kadrosu gerekse eğitimlerinin içeriğiyle sektörün zirvesinde olan İstanbul Business School sertifika programlarına katılmak için tercih edilebilecek eğitim kurumlarının başında geliyor. Peki, sektörünün devi olan İstanbul Business School hangi konularda eğitim vermektedir?
İBS’nin verdiği eğitimleri şu şekilde sıralayabiliriz;
• Kritik Düşünme Ve Karar Verme Eğitimi,
• Finansal Yönetim Ve Stratejik Planlama,
• Yönetim Eğitimi Ve Liderlik,
• İnsan Kaynakları Yönetimi,
• Stratejik İnsan Kaynakları Ve Organizasyonel Gelişim,
• Stratejik Pazarlama,
• Pazarlama iletişimi eğitimi Ve Marka Eğitimi,
• Dijital Pazarlama Ve sosyal Medya, Satış Liderliği,
• E-Ticaret Eğitimi,
• SEO Ve Sem Eğitimi,
• Yaratıcı Düşünme Ve İnovasyon Eğitimi.
Pazarlama iletişimi eğitimi de veren İBS, pazarlama sektöründe kariyer yapmak isteyen gençleri pazarlama iletişimi eğitimi kapsamında sektörün en önemli isimleriyle tanıştırarak, deneyimlerinden faydalanmalarını sağlamaktadır. Pazarlama iletişimi iş ilanları göz önüne alındığında bu alanda çalışacak ne kadar çok elemana ihtiyaç olduğu çok net anlaşılmaktadır. Bu sebeplerle pazarlama iletişimi eğitimi almak kariyer hedefini belirlemekte olan gençler için oldukça doğru bir adım olacaktır. Pazarlama iletişimi eğitimi hakkında çok daha detaylı bilgiler alabilmek için İstanbul Business School’u ziyaret edebilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın