Sponsorlu Bağlantılar

Excel’de Bulma Fonsiyonu Çalışmayı Durdurdu Hatası

450 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Sibel

Soru Gönder ; Merhabalar , Tüm Excel dosyalarımda Bul Fonksiyon çalışmayı durdurdu hatası vermektedir. Bunu tüm excel çalışma sayfalarında yaşıyorum. Excel sayfalarını kapatıyorum tekrar açıyorum fakat belli bir süre sonra aynı sorunu yaşıyorum yardımcı olur musunuz .?

Cevap : Merhabalar Sibel hanım , soru gönder bölümünü kullandığınız için teşekkürler sorunuzun cevabı gönderdiğiniz mail adresine link olarak atılmıştır. Excel’de Ctrl+F tuşlarını kullandığınızda BUL penceresi açılmaktadır , isterseniz buradan hücre içinde aramalar yapar veya yaptığınız kelimeleri bulup yenisi ile değiştirebilirsiniz.

Bununla ilgili olarak size kullanabileceğiniz küçük ve ücretsiz bir yazılım olan Microsoft Office Fix it Center yazılımı kullanmanızı tavsiye ederim. bu program Microsoft ürünlerini güncellemelerden kaynaklı zarar görmüş program dosyalarını düzeltmek için kullanabileceğiniz işe yara bir programdır.

Sizde bu programı kullanarak Microsoft Office Uygulamaları için bir onarım yapabilir ve Ara ( Bul ) ile ilgili sorunu çözümlemiş olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın