Sponsorlu Bağlantılar

İOS CHROME ŞİFRE YEDEKLEME

818 views
Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceki konularımız da masaüstü, dizüstü bilgisayarlar için chrome şifrelerini yedekleme dışa aktarma, içe aktarma konularında siz takipçilerimize destek vermeye çalışmıştık. Bu konumuzda İpad, İphone, Mac yani İOS işletim sistemlerinde chrome şifreleri nasıl yedeklenir bu konumuzda sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Kullandığınız mobil cihazlarda chrore tarayıcısı olarak kullanıyor ve girdiğiniz web sitelerin sayfaların şifreleri kayıt ediyorsanız ve telefonu sıfırlamak icap ettiğinde bunların backup almak için yedekleme ihtiyacı duyabilirsiniz.

MOBİL CHROME ŞİFRELERİNİ YEDEKLEME

Kullandığınız iphone chrome şifresini yedeklemek için aşağıdaki adımları takip etmek suretiyle yedeklemesini yapabilirsiniz.

  • Chrome tarayıcıyı açıyoruz.
  • Ayarlar
  • Şifreler
  • Şifreleri Dışa Aktar
  • Dosyalara Kayıt et

Bu adımları takip ederek ios chrome şifrelerini dışa aktardık böylece telefon sıfırlansa bile ileride tekrar bu şifreleri hazırlatmak amaçlı olarak iphone sizi uyaracaktır.

Tavsiye Konu : gizli numara ile nasıl arama yapılır?

Bu konumuzda ios işletim sisteminde kullandığınız web browser tarayıcılardan chrome’de girilen ve kayıtlı şifrelerin yedeği nasıl alınır dışa aktarma konusunda destek vermeye çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın