Sponsorlu Bağlantılar

telefonda gizli arama nasıl yapılır?

70.586 views
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar bu konumuzda telefonda “gizli arama” veya “bilinmeyen numara” ile aramalar, çağrılar nasıl yapılır? bununla ilgili olarak sıklıkla sorulan sorulara cevap vermeye çalışacağız. 

telefonda gizli arama yapabilmek için ilk önce çağrı yaptığımız kişinin gelen gizli aramaları almasının açık olması gerekmektedir. Gizli arama yapabilmek için bulunduğumuz telefon operatörleri ve kullandığımız telefonun ayarlarından gizli aramaları etkinleştirmek gerekecektir. 

İphone gizli arama nasıl yapılır?

numarayı gizleyerek gizli numaradan arama yapabilmek için iphone gizliden arama işlemi için sırasıyla şu adımları takip edebilirsiniz Ayarlar > Telefon > Numarası Göster bu adımı pasif yani ayarı kapatarak iphone telefonda gizli numara ile arama yapabilirsiniz.

Özel Numara ile Arama Nasıl Yapılır?

konu başında dediğimiz gibi kullandığınız telefon gsm operatörleri üzerinden de numara gizleme işlemi ile arama yapabilirsiniz. Turkcell, Avea ( Turk Telekom ), Vodefone hattı kullananlar için kullanılacak kodu #31# dir. Bu kodu telefon numarası önüne tuşlama yaparak özel numaradan arama yapabilirsiniz.

#31#0532123456 şeklinde telefon numarası önüne kodu yazarak aramaları gerçekleştirebilirsiniz. turkcel özel arama işlemi bu gerçekleşmektedir. numara gizleme işlemi diğer operatörler içinde aynı kodu kullanabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

gizli arama nasıl yapılır, gizli arama yapma, numara gizleme nasıl yapılır, özel numara ile arama, turkcell gizli arama, avea gizli arama, turk telekom gizli arama, vodefone gizli arama, arayanın numarası yok, bilinmeyen numara ile arama

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

telefonda gizli arama nasıl yapılır? (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın