Sponsorlu Bağlantılar

intagram videolarında yeni özellikler

476 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram yeni özelliği hakkında gelecek güncellemeler ile videolar da ileri, geri alma dönemin başlayacağını bu yazımızda sizlere haber vereceğiz.

Yakın zamanda gelecek olan güncelleme ile instagram video ileri sardırma, geriye sardırma özelliği ile artık videoların sonunu beklemeden videoyu inceleme şansınız olacak.

Bu özellik sayesinde istenilen yerde durdurma, istenilen yerde ileriye alma, geri alma gibi özellik yakın zamanda güncellemeler ile kullanıma başlanacağı gelen haber arasında yeri almaktadır.

İNSTAGRAM VİDEOLARI İLERİ SARDIRMA ÖZELLİĞİ

Jane Manchun Wong tarafından paylaşan video da bu yeni özelliğin habercisi olarak yayınlanmaktadır.

İNSTAGRAM VİDEO SARDIRMA

Yukarıda video izleyerek instagram da test aşamasında olan bu yeni özellik oldukça kullanışlı olacağı ön görülüyor.

IGTV VİDEOLARI NASIL İNDİRİLİR

Normal de instagram videolarında sadece video bir kere dokunmakla sesi açma veya sesi kapatma özelliğini kullanabiliyorsunuz. Yeni bir güncelleme sonrasında beta sürümü tüm kullanıcılar tarafından kullanıma sunulacak olan bu özellikte oynatma barı üzerinden dokunarak ileriye geriye çekerek video istenilen süreye alabileceksiniz.

Tavsiye Yazı; instagram olağandışı bir giriş denemesi saptadık sorunu

Yukarı da konumuzda instagram yeni özellikleri hakkında olan gelişmelerde sizlere haber vermeye devam edeceğiz. Konumuz hakkında sorularınız için sayfamızın altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın